1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik Maskesi

Konu, 'Gebelik' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gebelik, belirtileri, güzellik, bakım, gebelik maskesi nedir diye merak edenler buraya....

Gebelik sırasında anne adayının vücudunda özellikle de yüzün­de, renk hücrelerinde bir artış meydana gelebilir. Buna halk ara­sında çil basması da denir. Bu, durum, normalde 6 ay sonra renk hücrelerinin azalmasıyla kaybolur. Güneşte fazla kalınırsa ve güneş yağlarını bilinçsizce kullanılırsa yüzdeki ve vücuttaki bu lekeler ömür boyu kalabilir.

Gebelik Maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayısı Maskesi

Kayısı Maskesi

kayısı maskesinin faydaları kayisi maskesi kayısı maskesi maskeleri kayısı maskesi, nedir, faydaları, etkileri, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Cildimizin güzelliği için her yolu deneriz.Gerekirse tıbbi yardım da alırız ama doğal kürleri de eksik etmeyiz.Bunlardan biri de kayısı maskesi... Kullanılacak Malzemeler: 15-20 adet kayısı 2 yemek kaşığı bal...
  2. Sakız Maskesi

Sakız Maskesi

sakız maskesi nasıl yapılır tarifi fiyatı fiyat yapımı evde nasıl yapılır nerden alınır malzemeleri hakkında detaylı tüm bilgiler burada Ergenlik dönemini geçeli çok mu oldu ama siz hala sivilcelerinizinden kurtulamadınız mı? http://www.meleklermekani.com/cilt-bakimi/181180-sivilceler-icin-dogal-bakim.html denediniz ve daha bir çok...
  3. Kuru Cilt Maskesi

Kuru Cilt Maskesi

Kuru Cilt Maskesi adından da anlaşılacağı gibi kuru ciltte kullanabileceğiniz bir maskedir ve iki herbal ürünün birlikte kullanılmasıyla etki sağlanır herbal son dönemlerde üretici firmaların doğal ve içeriği bozulmamış bitkisel karşımlar için kullandığı bir takıdır hızlı bir şekilde bu üretim tekniği ne geçmektedirler. Cildiniz Kuru ise Piyasada markaların bu maskeye verdikleri ad Herbal...
  4. Dinazor Maskesi

Dinazor Maskesi

dinazor maskesi tarifi nasıl yapılıyor ? selam millet geçenlerde duydum ne işe yaradığınıda bilmiyorum eminim oda bir cilt maskesidir.neyse belki siz biliyorsunuz diye size sormak istedim Dinazor Maskesi nedir ne işe yarar :S
  5. Greyfurtla Güzellik Maskesi

Greyfurtla Güzellik Maskesi

Greyfurtla Güzellik Maskesi tarifini burdan benimlede paylaşın lütfen o maskeye acil olarak ihtiyacım var

Sayfayı Paylaş