Etiketler:
  1. merba merba

merba merba Forum Okuru

Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında merba merba tarafından paylaşıldı.

Merhabalar temmuz17de arkadan kısa süreli ilişkiye girdim (2 3 dakika en çok) ama boşalma falan olmadı zevk suyu tükürükle birlikte akıp vajinaya sızmış olabilr diye korkuyoruz ancak ilişkiden sonra vajinayı kilotla sildik ve sonra hep ayakta kaldık 30 -31 temuzda ise adet kanaması geldi ancak kan kırmızı ve pıhtılıydı ilk günü 2ped doldurcak kadar geldi ve git gide azaldı 3agustosda kanama bitti ve 4 agustosda idrar testi yaptık negatif çıktı 2hafta sonra yine aynen yeni bi test yaptık oda negatif gebelik olabilir mi diye düşündük ancak 5 agustosda birleşme olmadan zevk suyunu elleyip biraz sonra vajinasına değdirdiğini düşünüyor gebelik olabilirmi bu şekilde zevk suyu kendi kendiyle içeri sızabilirmi adet döngüsü 34gün civarında ancak ilk defa yumurtlama gününün son günlerinde küçük bir iki damlalık bir kanama oluşmuş ama kanamadan 5 6saat önce falan birlikte olduk vajinası tırnakla çizildiğini düşünüyoruz adetten 10 12 gün önce arası yani sizce bu ne olabilir gebelik söz konusumudur? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler...

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.İçinizin rahat etmesi açısından HCG yada idrar dan gebelik testi yapabilirsiniz..

Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiz gebelik olabilirmi

ikiz gebelik olabilirmi

reglı günüm 6 gün geçti 6.gün tahlilyaptırdım değer 544.01çıktı çoğul gebelik olabilirmi ama tekkese 3 haftalık gebelik çıktı daha kalp atışları oluşmamıştı
  2. Normal adet kanamam var üstüne görme olabilirmi

Normal adet kanamam var üstüne görme olabilirmi

Merhaba 1 aralıkta eşimle korunmadık günüm geçmişti 5.günü test yaptım 2 çizgi çıkmadı 6.günü sabah 2.silik çizgi çıktı aynı akşam adet oldum şu an normal adet kanamam var acaba hamilemiyimdir aldığım test erken gebelik testi bu testte çıktı fakat normal testlerde çıkmıyo eğer bebek varsa tam 15 günlük olduğu içinmi normal testlerde çıkmıyo
  3. Üstüne görme olabilirmi ?

Üstüne görme olabilirmi ?

Merhaba arkadaslar benim bi sorum var size yumurtlama doneminden sonra ve once esimle planlı bi iliskimiz oldu. Adetime 3 gun kala test yaptım negatif cıktı 14 nisanda adet olmam gerekiyodu olmadim 15 nisanda az bi leke geldi sonrasinda yine bisey yoktu 16 sında da az bi lekem geldi yine o gun olmadım 3ncü gün adet oldum ama renk bile farklıydı normalde adet gunum geldiginde hic sekmez olurdum...
  4. Kaşıntı gebelik belirtisi olabilirmi ?

Kaşıntı gebelik belirtisi olabilirmi ?

Bende kısa bir süredir bebek istiyorum bu yüzden hamileik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyorum. Bir kaç yerde okudum kaşıntı hamilelik belirtisiymiş fakat hiç bir gebelik belirtisi listesinde yazmıyor olabilirmi ?
  5. Üstüne görme olabilirmi Hamilemiyim

Üstüne görme olabilirmi Hamilemiyim

Merha, eşimle 3 haziranda beraber olduk içime boşalma oldu , ve ben 19 haziran akşamı adet oldum ilk gün aşırı kanamam oldu ve pihtiliydi, bugun 4. Günüm bitiyor , normal adetim de 3.4 guň sürer , şu an kafaya çok taktım bu üstüne görme olabilir mi içime boşalmasına rağmen kanamam oldu , son guňler âz az geliyor normalde de böyle olur , sizce üstüne mı gördüm , cevaplarsaniz s3vinirim...

Sayfayı Paylaş