1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik sonrası ( hamilelik ) saç dökülmesi normalmidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar gebelikten sonra saçlarım inanılmaz döküldü, 3 ay evvel doğum yaptığımdan beri saçlarım avuç avuş geliyor çok korkuyorum kel kalacağım diye. Bu normal bişey mi bunu hiç yaşayan oldumu kızlar ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

gebelik sonrası ( hamilelik ) saç dökülmesi normalmidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte saç dökülmesi

Gebelikte saç dökülmesi

hamilelikte saçlarımız, gebelik ve saçlar, gebelikte saç dökülmesi, hamilelikte saç dökülmesiyle ilgili kafanızda bir çok soru işareti var biliyoruz , bu soruların doğru cevabını öğrenmek isteyen melekler konumuza baka bilirler. Nişantaşı Sculpture Therapy Center'ın dermatoloji uzmanı Dr. Betül Şengör'e hamilelik dönemi ve sonrasında saç sağlığı ve bakımı konusunda sorular sorduk....
  2. gebelikte normalmi

gebelikte normalmi

arkadaşlar acil yardımınıza ihiyacım var son adet tarihim 05.11.2011 gebeyim ama bebegimi küçük oldugu için göremedik benim sorunum adet olcakmış gibi agrılarımın olması kasık karın rahim agrılarım var sizce gebelikte normalmi?
  3. Doğum Sonrası Saç Dökülmesi

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi neden oluyor acaba ya ben doğumdan sonra saçlarımı kaybediyorum dökülüyor bunun nedeni nedir ne yapmam lazım?
  4. Gebelikte Saç Dökülmesin Nasıl Önlenir? İşte İpuçları!

Gebelikte Saç Dökülmesin Nasıl Önlenir? İşte İpuçları!

hamilelikte saç dökülmesi, gebelikte saç dökülmesi, hamilelikte saç bakımı Sevgili melekler, gebelik döneminde ve sonrasında en çok karşılaşılan problemlerden biri saç dökülmesidir. Saçların özen gösteren annelerin endişe etmelerine sebep olan bu saç dökülmeleri aslında doğal bir süreçtir. Hormonsal düzensizlikler nedeniyle meydana gelen saç dökülmelerinin sebeplerini ayrıntılı bir şekilde...
  5. Gebelikte sürekli gaz olması normalmi?

Gebelikte sürekli gaz olması normalmi?

gebelikte midede hazımsızlık,gebelikte midede şişkinlik,gebelikte midede gaz problemi,gebelikte gaz sorunu yaşayanlar,gebelikte mide şişkinliğine ne iyi gelir,hamilelikte sindirim problemleri hakkında bilgiler Gebelikte gaz ve şişkinliğin anne karnındaki bebeğe herhangi bir zararı yoktur.Bebeğiniz rahminizin içinde bağırsaklarınızdaki sorunlardan uzaktır.Olabilecek tek sorun sizin şişkinlik...

Sayfayı Paylaş