Gebelik sütyeni kullananlar var mı nereden alabilirim?

• Konbuyu başlatan Narinceyhun
  • Başlangıç tarihi
N

Narinceyhun

Forum Okuru
Gebelik sütyeni kullananlar var mı nereden alabilirim?

Gebelik sütyeni melek kadınlar kulübü gebelikte sütyen takmamak forum'da.​

Kızlar şu an 32 haftamdayım yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz ama gece yatarken çok sıkıntı yaşıyorum sizde de oluyor mu bu resmen bunalıyorum uyuyamıyorum. Bir de size şunu sormak istiyorum göğüslerim çok büyüdü için sütyen takamıyorum gebelik sütyeni nereden alabilirim rahat bir sütyen olması gerekiyor sütyensiz dolaşamıyorum acaba gebelik sütyeni olarak nereden satın alabilirim bunu.

Merhabalar
Hamileliğin ileri safhalarında maalesef ki kilo almamak kaçınılmaz bir durumdur. Büyüyen karnınız vücudunuz yanında göğüslerde inanılmaz derecede büyüyebilir bazen en büyük bedeni almak bile yetersiz kalabilir. Tabii ki hamilelikte çok hamile anne adayı sütyen taktığı zaman rahat olmak ister zaten sıkıntılardan uyuyamaz ya da yatamaz hale gelen anne adayları sütyen konusunda rahat olmak ister. Hamile anne adaylarının sütyen konusundaki tek istediği asla göğüslerini sıkmaması olabildiğince rahat olmasıdır. Size tavsiyem hamilelik sütyeni olarak desteksiz pamuklu ya da penye tarzında yarım atlet tarzında sütyenler alabilirsiniz bunlar sizi sıksa da rahatsız etmezler. Gebelik sütyeni konusunda netten de inceleme yapabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "hamilelikte nasıl sütyen kullanılmalı" konumuzu incelemeden sütyen almayın derim.

Geri