1. betahcg gebeliğim

betahcg gebeliğim Forum Okuru

Gebelik testi bekleyince ne oluyor

Konu, 'Gebelik' kısmında betahcg gebeliğim tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım bu gebelik testi bekleyince ne oluyor. Ben bekledim ve hamileyim diye çok sevinerek eşimede hamileyim dedim bi saat sonraki sonuçlara şimdi benim itibar etmemem mi gerekiyor biriniz lütfen bana açıklarmı acil olarak tşk.

Gebelik testi bekleyince ne oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testi ne zaman yapılmalı kızlar

gebelik testi ne zaman yapılmalı kızlar

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  2. Evde gebelik testi ne kadar güvenli?

Evde gebelik testi ne kadar güvenli?

evde gebelk testi nedir,evde gebelik testi nasıl yapılır,evde gebelik testi doğru sonuç verirmi,çubuk testler doğru sonuç verirmi,hamilelik testleri hakkında bilgiler Dünyada her yıl milyonlarca gebelik testi satılmaktadır. Eczaneden alınan ve evde yapılan gebelik testlerine, “evde gebelik testi” veya “prediktör” adı verilmektedir. Prediktörlerle yapılan gebelik testlerinde bazen yanlış...
  3. Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

gebelik testi ne zaman yapılmalı,hamilelik testi ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman doğru sonuç verir,htp en erken ne zaman sonuç verir, gebelik testileri hakkında bilgiler "Arkadaşımla ilişkide bulundum daha sonra hemen gidip gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı. Kesinlikle hamile olmadığımdan emin olabilirmiyim?" şeklinde sorular sıkça sorulmaktadır. Bu kadar...
  4. Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

hamilelik testi ne zaman yapılmalıdır,gebelik testi en erken ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi nasıl yapılır Hamilelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir peki gebelik testi ne zaman ve nasıl yapılmalıdır. Hamilelik sonrası 4 günü geçmiş döllenmiş yumurta HCG adı verilen bir hormon salgılar.Bu HCG hormonuna insan koryon...
  5. Gebelikte afp testi neden yapılır ?

Gebelikte afp testi neden yapılır ?

afp,afp testi nedir,afp testi ne için yapılır,afp testi kimlere yapılır,afp yüksekliği,gebelikte afp ,afp hakkın da bilgiler Alfa feto protein (AFP), gebelik sırasında gelişen bir bebeğin karaciğeri tarafından üretilen bir proteindir. Alfa feto protein taraması, gebelik sırasında annelerin kanındaki alfa fetoproteinin seviyesini ölçen bir kan testidir. AFP, fetal karaciğer tarafından...

Sayfayı Paylaş