1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik testi hakkında yardım istiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

11 nisanda regl oldum.28 günde bir menstruasyon düzenim var.eşimle düzenli ilişkiye giriyoruz . 9 mayısta diğer regli günüm gebelik testini bir hafta önce yapsam sonuç verirmi? teşekkürler

2. Angel1984

Angel1984 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    cnm merhaba bende en son 26 martta adet gördüm ama haftasonu dayamadım ve kan testi yaptım sonuç 5.3 acaba hamilemiyim diye kafayı yemek üzereyim. Beklemek her zman daha iyi diorlar bence bekle

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİK KAÇ GÜNDE BELLİ OLUR isimli konumuza bakmanızı öneriyoruz. zira sizin durumunuzdaki tüm melekler bu konu üzerinden iletişim kurup sonuçları tartışıyorlar.
    Saygılar.

gebelik testi hakkında yardım istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Kızlar progesteron değerlerinin nesine bakıyoruz ben 3 gün önce yaptırdım 21. gün testini benim değerim 12.8 çıktı bu normal mi ? Daha önce yaptıranlar yardımcı olsunlar bana lütfen çok meraklanıyorum sorun var mı yok mu ?
  2. Gebelik testi hakkında sorular

Gebelik testi hakkında sorular

gebelik testi nedir,gebelik testi nasıl yapılır,gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması,ikinci çizginin silik çıkması gebelik belirtisimi gebelik testi hakkında bilgiler Merhaba, benim adetim gecikti ve test uyguladım. Testte silik te olsa hafif 2. çizgiyi gördüm ve görmemle beraber daha sonra testi yere bıraktığımda 2. çizginin yok olduğunu gördüm ve...
  3. Gebelik Testi yardimmmm...

Gebelik Testi yardimmmm...

Merhaba arkadaslar , Adetim 1 gün gecikti ve sabah idrar testi yaptim. Bir cizgi dik bir cizgi yatay cikti. Ve cok belirgin. Yorumlar misiniz? Merakliyim da biraz :)
  4. HCG kanda gebelik testi hakkında tüm bilgiler

HCG kanda gebelik testi hakkında tüm bilgiler

Tüm gebelik testlerinde esas artan bu gebelik hormonunun ölçümüne dayanır. Gebelik hormonu önce kanda yükselmeye başlar, belli bir eşik değeri geçtikten sonra idrar ile atılmaya başlar. Böylece idrarda gebelik testi pozitif çıkar. İdrardan bakılan gebelik testinin pozitif çıkabilmesi için bu eşik değeri aşmalıdır. Bu nedenle henüz idrarda gebelik testinin negatif olduğu dönemlerde gebelik...
  5. Acon gebelik testi kullanan varmı aklım karıştı yardımm

Acon gebelik testi kullanan varmı aklım karıştı yardımm

Arkadaşlar yaa adetim gecikti 3 gündür bu acon marka testten alıyorum bana yakın eczane bunu satıyor. Her gün aynı saatlerde test yaptım ilk ikisi silik çıktı bugün yaptığım negatif neden böyle olmuş olabilir. Bugün de silik çizgi çıksa doktora gidecektim hayallerim suya düştü acaba bu marka iyi değil mi ya da ben mi yanlış yaptım yardımcı olun lütfen??

Sayfayı Paylaş