Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
acil CEVAP

slm arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen bugün adet günüm ama olmadı. Bundan bir en son 10 şubat ta adet oldum. Ama ben dayanamayıp 2 mart ta idrar testi yaptın önce tek çizgi çıktı bir kaç saat sonra yanında bir çizgi daha hafif bir çizgi. Ondan üç gün sonra bir daha yaptım yine ilk başta tek çizgi bir kaç saat sonra ikinci birçizgi daha. Bugün ayın on u benden çok hafif kan lekesi geldi korktum bir daha test yaptım bu sefer sonun negatif. Kafam karıştı ben hamile miyim?
merhaba merak eti im hamile misiniz

1 ay 15gundur âdet olmuyorum 2 kere test yptm negatif çıkıyo mide bulantısı karın ağrısı yeme isteği devam bilmiyorum acaba ne yapsam

Adet gecikmesinin tek nedeni gebelik değildir, bir çok koşul gecikmeye neden olabilir. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için kadın doğum uzmanına görünün..

Benim bi sorum olacak tecrübeli kişilere 8 aylık evliyim adet takvimim adetimin 10 gün geciktiğini söylüyor acaba hamile miyim? Test yapmaya korkuyorum bi kaç gün daha beklemek istiyorum ama sabırsızlanıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Ayrıca her ay adet görüyorum ve her ay da uygulamaya göre 2 3 gün gecikme olurdu ama test negatif çıkardı haziran ayı boyunca adet görmedim yardımcı olur musunuz

Benim bi sorum olacak tecrübeli kişilere 8 aylık evliyim adet takvimim adetimin 10 gün geciktiğini söylüyor acaba hamile miyim? Test yapmaya korkuyorum bi kaç gün daha beklemek istiyorum ama sabırsızlanıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Ayrıca her ay adet görüyorum ve her ay da uygulamaya göre 2 3 gün gecikme olurdu ama test negatif çıkardı haziran ayı boyunca adet görmedim yardımcı olur musunuz

Test yapmadan hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. 10 günlük gecikmeniz var gebe olabilirsiniz. Bugün hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

Kızlar size bişey sorcam butun yazışmalarınızı okudum adetim 6 gün gecikti ve normalde hiç geçikmez göguslerim falanda sis değil ve acımıyor ama sıksık idrara çıkıyorum ve akıntım var anı bi hareket yaptığımda kasıklarımı igne batırıyolar sanki 3 4 saniye bişey sürüo acısı 2 kere gebelik testi yaptım ve negatif çıkıo ne benim durumuma benzeyen hamile kalan varmı acba?
Merhaba aynı şeyler ben de var sizin sonuç ne oldu

Arkadaslar bana yardımcı olursanız sevinirim ben 1 yıllık evliyim ve bebek sahibi olmayı çok istiyoruz fakat yumurtaların az geliştiğini öğrendim en son adetim 18 Mart oldum 14 gün geçti eczaneden test alıp yaptım fakat negatif :( :( hamile olabilir miyim acaba
Kadın doğum uzmanı na görünmelisiniz ki hormonlarınıza ve yumurta takibinize baksın adet bu kadar uzuyorsa sıkıntı vardır

Geri