Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Merhaba arkadaslar ben eşimle adet tarihinden 2 gun önce iliskiye girdim yanı ayın 8 de normalde 11 de adet olmam gerekiyordu fakat olmadım. Bugun ayın 13. Test yaptım negatif çıktı. Normalde adetim hic gecikmezdi. Sizce hamilemiyim. Bunu ne zaman öğrenebilirim. İliskiden kac gun gecikmesi gerekir

Merhaba yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız

Büşra 84 bende tüp bebek transferinden 7. Gün çatlatmak iğnesi oldum bugün 10. Günüm idrarda silik çıkıyor. Sen hamilemisin merak ettin

Büşra 84 sonucun ne çıktı merak ettim bende benzer şeyleri yaşıyorum hiç bir yerde bilgi bulamdim

Ahdim vardi eger hamileysem kendi soruma kendim cevap verip benden sonrakilere yardimci olacagim demistim. 7. Gun gona peptyl catlatma ignesi vermisti doktorum karnimdan kendim yaptim. 9. 10. 11. Gunler idrarda silik ikinci cizgi gordum. Ama hep igneden diye dusundum. 9. Gun 37 cikan hcg bugun 12. gun 145 cikti. Hamileyim

Ahdim vardi eger hamileysem kendi soruma kendim cevap verip benden sonrakilere yardimci olacagim demistim. 7. Gun gona peptyl catlatma ignesi vermisti doktorum karnimdan kendim yaptim. 9. 10. 11. Gunler idrarda silik ikinci cizgi gordum. Ama hep igneden diye dusundum. 9. Gun 37 cikan hcg bugun 12. gun 145 cikti. Hamileyim

Arkadaslar adetime 4 gun var. bugun erken gebelik testi yaptim negatif cikti. Ama testin kapagi vardi.beklemeye baslamadan once Onu kapatmam gerekiyormus ben kapatmayi unuttum. Yumurtlama donemine de dikkat etmistik. Ama hamile degilmiyim napicam fikri olan var mi

Arkadaslar adetime 4 gun var. bugun erken gebelik testi yaptim negatif cikti. Ama testin kapagi vardi.beklemeye baslamadan once Onu kapatmam gerekiyormus ben kapatmayi unuttum. Yumurtlama donemine de dikkat etmistik. Ama hamile degilmiyim napicam fikri olan var mi

Testi erken yapmışsınız...En az 3 günlük gecikme şart..Gecikmeniz olursa testi tekrar yapın

Kızlar artık kafayı yememe ramak kaldı o derece diyim Adetimden tam 3 gün geçti bugün dün test yaptım ışığa tutunca belli belirsiz sağa sola çevirince görünen bi silik çizgi vardı yada hayal görüyorum bilmiyorum ama adet gibi ara ara kasıklarımda Ağrı oluyo çok fazla gaz sancım var tiksindirin seyleri sevmeye başladım nedense kokulara hassasiyet ara sıra mide bulantım oluyo ama psikolojik diye çok üzülüyorum dünden beri ağlıyorum bi cevap veren lütfen ya

Geri