Gebelik testi silik çıkıp sonradan hamile olmayanlar

pinarrroz

Yeni Üye
Üye
Gebelik testi silik çıkıp sonradan hamile olmayanlar

Gebelik testi silik çıkıp sonradan hamile olmayanlar​

merhaba hanimlar size sorum olacak adetime 2 gun kala gebelik testi yaptim ve testimde silik cizgi cikti bayaga belliydi yani kalem ucu kadar adetim 4 gun gecikti ve adetim geldi adetim gelmeden 10 dk once birdaha yaptim hic cizgi cikmadi

hamilelik testi sonucum silik çizgi.jpg

Ekli dosyalar

• 20190517_114447.jpg
    20190517_114447.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 2.229
Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, başlığınızı düzenledik kimyasal gebelik demişsiniz ama kimyasal gebelikte durum bu şekilde olmaz. Çok belirgin şekilde olan gebelik testinin haricinde beta hcg testleri de hamile olduğunuzu gösterir ve daha sonra bu değerler düşer ise dış gebelik yani kimyasal gebelik diyebiliriz. Fakat sizin durumunuz farklı siz hamiledeğilsiniz. Muhtemelen ilk gebelik testinizi gerçekleştirdiğinizde süreyi geçirdiniz ve baya bi bekledikten sonra ikinci çizgiyi gördünüz. Regl olduğunuza ve testi yenilediğinize, sonuç negatif çıktığına göre kesinlikle hamile değilsiniz. Bu durum dış gebelikte değildir.

Selamlar, başlığınızı düzenledik kimyasal gebelik demişsiniz ama kimyasal gebelikte durum bu şekilde olmaz. Çok belirgin şekilde olan gebelik testinin haricinde beta hcg testleri de hamile olduğunuzu gösterir ve daha sonra bu değerler düşer ise dış gebelik yani kimyasal gebelik diyebiliriz. Fakat sizin durumunuz farklı siz hamiledeğilsiniz. Muhtemelen ilk gebelik testinizi gerçekleştirdiğinizde süreyi geçirdiniz ve baya bi bekledikten sonra ikinci çizgiyi gördünüz. Regl olduğunuza ve testi yenilediğinize, sonuç negatif çıktığına göre kesinlikle hamile değilsiniz. Bu durum dış gebelikte değildir.
10 Dk da belli oldu

Selamlar ortalama olarak bizler 5 dakika diyoruz, ama 10 dakikayı geçiriyor kadınlarımız genelde. Bu sonuca göre hamilesiniz diyebiliriz hiç beta hcg testi yaptınız mı ?

Tabiki bekleme süreniz 10 dakikayı geçmedi ise lütfen kandan gebelik testini yaptırıp sonucu bize atın ona göre değerlendirelim. Ama hamilelik var gibi görünüyor.

adetim geldi gecen qydi bu fakat bu ay yine 6 gun gecikti adetim test yaptim negatif cikti bu defa qma c cizgisi silikti test bozuk olabilirmj
ben de aynı yanılgıya defalarca düşünce bir araştırma yaptım testler de sıkıntı olmuyor genellikle bu durumun sebebi hamilelik hormonlariyla adet olmaya yakın salgilanan hormonların birbirine benzer özellikler taşımasaymış o yüzden silik çizgi görmen normal

Geri