1. tülinim

tülinim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebelik testi silik cıktı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tülinim tarafından paylaşıldı.

evde gebelik testi yaptım silik cıktı aynı gün içinde 3 kez tekrarladım aynı sonucu verdi kan testinde 0,2 cıktı negatif dediler hamile olma şansım varmı bu durumu yaşayan varmı???

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardımmm

kızlar mrb bana yardım edin adetime adetime 5 gün kala idrar testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı sonra dediler ertesi sabah ilk idrarınla tekrar test yap tekrar yaptım yine silik bi pembe çizgi çıktı bunu yapmamın nedeni baş dönmesi miğde bulantısı gece uyurken şiddetti baş dönmesi ile uyandım kasıklarımın çok sancı yapması sebebiyele yaptım çalıştığım içinde kan testi yaptırmaya gidemiyorum sizce hamile olabilirmiyim....?

3. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle hamilesin ALLAHın izniyle kayıtsız üye.kan için reglin geciksin bir gün bile gecikse çıkar kanda Tülin kanda doğru çıkıyor ama senin yumurtlamanada bağlı biraz daha bekle genelde idrar testleride doğru çıkıyor

gebelik testi silik cıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  2. gebelik testi silik çıkanlar

gebelik testi silik çıkanlar

selam adetim 2 gün gecikince bende gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi oldukça silik çıktı çok hafif belli belirsiz bir çizgi çıktı aranızda benim gibi testinde ikinci çizgiyi silik görenler sizde sonuç ne çıktı silik çizgi hamilelik olabilirmi acaba
  3. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(
  4. Gebelik testinde silik çizgi :/

Gebelik testinde silik çizgi :/

Arkadaşlar adetime bi kaç gün kala test yaptım silik çizgi çktı ama çok soluk yada bana öyle geliyo çok istedigim icin bi yorumlarmsnz :(
  5. predictor gebelik testi silik çıktı

predictor gebelik testi silik çıktı

dün gece erken gebelik testi yaptım bugun adet olmam gerekiyor hiçbir belirtim olmadıgı için gebelikten şüphelendim 2. çizgi hemen silik çıktı sizce hamilemiyim ???

Sayfayı Paylaş