Gebelik testi sonucuna göre Hamileyim galiba?

• Konbuyu başlatan Tambenlikbirisivar
  • Başlangıç tarihi
T

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
Gebelik testi sonucuna göre Hamileyim galiba?
Hamilelik testini yaptım hamilemiyim ? İkinci testi de yaptım ve yine aynı çizgiler çıktı Ümitliyim tek sıkıntı sağlıklı gebelik olması

Ekli dosyalar

• C24270FE-9840-4640-9916-FF6B0F68F162.jpeg
    C24270FE-9840-4640-9916-FF6B0F68F162.jpeg
    1,5 MB · Görüntüleme: 536
Moderatör tarafında düzenlendi:
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Eğer buraya attığınız resimdeki veriler testi yaptıktan 5 dakika sonraki sonuç ise çok yüksek ihtimal ile hamilesiniz. Beklemediniz değil mi testi yaptıktan sonra ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada teste güveniyoruz ve sizi Hamiş Melek mertebesine atlattık hamileyseniz yazın da boşa iş yapmış olmayalım :D:D

T

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Eğer buraya attığınız resimdeki veriler testi yaptıktan 5 dakika sonraki sonuç ise çok yüksek ihtimal ile hamilesiniz. Beklemediniz değil mi testi yaptıktan sonra ?
Hayır hemen çıktı 1dakika bile sürmedi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamam o vakit sonuç kesin. Hadi Hayırlı olsun inşAllah. Bu arada sizi hamiş melek yaptık tamda yerinde ve kararında oldu desenize :D:D

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İdrar dan gebelik testine göre hamilesiniz. Durumunuzun teyidi ve bilgi edinmek için hekim kontrolün de olun. Hcg değerinize bakılacak ve bir kaç gün değerler izlenecek. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Görelim Mevlam Neyler ? Neylerse Güzel Eyler.... Göz Aydınlıklarımız İçin Hamd Edelim.... Allah, kucağınıza alacağınız o günü, mutlu günlerini göstersin. Hayırlı birer evlat olsun evladınız, evlatlarımız inşallah.... Gözünüz Aydın !

T

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Bu arada teste güveniyoruz ve sizi Hamiş Melek mertebesine atlattık hamileyseniz yazın da boşa iş yapmış olmayalım :D:D
İki
SadmiN' Alıntı:
Tamam o vakit sonuç kesin. Hadi Hayırlı olsun inşAllah. Bu arada sizi hamiş melek yaptık tamda yerinde ve kararında oldu desenize :D:D
doktor folik asit verdi hap kullansam mı ? Acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Tambenlikbirisivar' Alıntı:
İki

doktor folik asit verdi hap kullansam mı ? Acaba

Doktorunuzun önerisi doğrultusunda hareket edin. Size tavsiye edilen takviyeyi kullanın. Gebelikte folik asit önemlidir. Nöral tüp defektlerini önler..

T

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Doktorunuzun önerisi doğrultusunda hareket edin. Size tavsiye edilen takviyeyi kullanın. Gebelikte folik asit önemlidir. Nöral tüp defektlerini önler..
Anladım ben kullanayım o zaman tşkler gelişim. İçin neler yapmalıyım