Gebelik Testi yanılır mı Bozuk Olabilir mi

pinarrroz

Yeni Üye
Üye
Gebelik Testi yanılır mı Bozuk Olabilir mi
merhaba arkadaslar benim reglim 32 gunde bir gelirdi bu ay adetim 6 gun gecikti hafif sol belim agriyor ve bundan 2 gun once test yaptim negatif cikti sizce hamilemiyim birde sorum su negatif cikan testin b cizgisi cok soluktu test bozuk olabilir mi ayni durumu yasayan varmi cevaplarinizi bekliyorum

Merhabalar gebelik testinin yanıma ihtimali pek olduğunu düşünmüyorum bozuk olma ihtimali de yok bana kalırsa lütfen başka Marka bir test alıp bir kez daha deneyin isterseniz

Bu arada beta hcg testi yaptırırsanız sonucu yüzde yüz net alabilirsiniz

Tamam işte tam da bu noktada dediğim testi yaparsanız eğer gebelik var ise %100 sonuç alırsınız

Aslında size daha önceki cevabımda da belirtmiştim testler pek yanılmazlar Özellikle Beta hcg testi yaptırın ki kafanızda soru işareti kalmasın yoksa @Hulya034 isimli kullanıcımız gibi PSİKOLOJİK HAMİLE OLDUĞUNU DÜŞÜNENLER başlıklı konumuzda yazdığımız sayfalarca yazıyı sizin için de yazarız :) Beta hcg testi yaptırın sonucu yüzde yüz bulun.

merhabalar idrar testi için en sağlıklı zaman sabahları aç karnına olandır. çizgide olan bulanıklık muhtemelen idrarı çok damlatmanızdan kaynaklanmış olabilir testi tekrarlamanızı tavsiye ederim günümüzdeki gebelik testleri genellikle net cevaplar versede çok düşük bir ihtimali göz önün de bulundararak kafanızda soru işaretinin kalmaması adına kan testinden gebelik testide yaptırabilirsiniz.

merhaba arkadaslar benim reglim 32 gunde bir gelirdi bu ay adetim 6 gun gecikti hafif sol belim agriyor ve bundan 2 gun once test yaptim negatif cikti sizce hamilemiyim birde sorum su negatif cikan testin b cizgisi cok soluktu test bozuk olabilir mi ayni durumu yasayan varmi cevaplarinizi bekliyorum
Benim test de aynı çıkdı kan testi yaptırmam lazım dediler

Geri