1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Gebelik testi kan testi

Merhaba kızlar
    hamile kalıp kalmadığımızı beklemek çok yorucu bir süreç kabul ediyorum
    Biran önce öğrenmek istiyor insan
    ama herşeyin bir zamanı var
    Hamilelik testi yapmak için en uygun zaman adet gecikmesi yaşanan günlerdir. Adet zamanı gelmeden önce yani gecikme yaşanmadan önce yapılan testler hamilelik olduğunu genellikle gösteremez ve güvenilir değildir

gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Kızlar Almanyadaki bi akrabam Clearblue marka dijital gebelik testi kullanmamı tavsiye etti acaba türkiyede herhangi bir yerden satın alabiliyormuyum ? nasıl kullanılıyor bu test. Yani kullandıktan sonra atmıyor muyuz ? Bilgi verirseniz sevinirim.
  2. T4 hormon testi yaptıran var mı ?

T4 hormon testi yaptıran var mı ?

Kızlar pazartesi günü T4 hormon testlerinden yaptıracağım acaba daha önce yaptıran oldumu bu testi ne işe yarıyor neye bakıyorlar korkuyorum :S
  3. gebelik testi ne zaman yapılmalı kızlar

gebelik testi ne zaman yapılmalı kızlar

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  4. Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S
  5. Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

kanda gebelik testi nedir,kanda gebelik testi ne zaman yapılır,hcg testi nedir,hacg testi ne zaman yapılır,kanda gebelik testi net sonuç verirmi,kanda gebelik testi hakkında bilgiler Gebe kalmak isteyen veya istemeyen bütün kadınlar için gebe olduğunu öğrenmek çok büyük önem taşır. Tabii bunun sonucu öğrenmek içinde gebelik testi yapılmaktadır. Genellikler 2 tip gebelik testi vardır....

Sayfayı Paylaş