Gebelik testim pozitif çıktı ama bugün kanamam geldi ne yapacağım ?

gulcindemir

Yeni Üye
Üye
Gebelik testim pozitif çıktı ama bugün kanamam geldi ne yapacağım ?
Kızlar selamlar malum hafta sonu şöyle oldu olaylar öncelikle herkese slm 1 haftadır hastalığım gecikti 2 gun once test yaptım pozitif çıktı ama bugün kan geldi. Ne tavsiye ediyorsunuz ne yapmam gerekiyor bana bilgi verir misiniz lütfen ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,

Hangi testten yaptınız diye sorumyorum muhtemelen eczanelerde satılan gebelik testi yaptırdınız. Öncelikle hamileliğiniz gerçekten var mı bunu bilmek gerekiyor. Öncelikle kanamanıza bakmaksızın lütfen bir hastaneye giderek kandan BETA HCG testi yaptırınız. Bu arada bu testin sonuçlarına göre BHCG TESTİ ÖRNEĞİ başlıklı konumuzu inceleyerek, size verilen değerlerde hamilelik olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer hamilelik pozitif olarak çıkıyor ise acilen doktora görünmenizde fayda var. Bu dediğiniz yerleşme kanaması da olabilir.

Saygılar.

Adetiniz 1 hafta geçmiş testte de pozitif çıkmış ama kanama da geldiğini söylüyorsunuz sadminin de dediği gibi bu bir yerleşme kanaması da olabilir düşük riski de taşıyor olabilirsiniz mutlaka hemen doktora görünün zaten doktorunuz beta hcg yaptırmanızı isteyecektir muhtemelen...

Geri