Gebelik testinde sabah iki çizgi vardı sonra tek çizgiye düştü

nazar2022

Yeni Üye
Üye
Gebelik testinde sabah iki çizgi vardı sonra tek çizgiye düştü
selam bugun adet gunum ve sabah idrar testi yaptim ikinci cizgiyi gordum ogleden sonra erken gebelik testiylede yaptim fakat o negatif cikti sizce hangisi dogru sastim kaldim

Selamlar hayatım çok beklemişsindir karmaşa diye bir şey yok bak aşağıdaki konudan tam anlatıyoruz lütfen incele hayatım halen sorun olur ise bize dön :)x

Bu arada buna benzer bir konun daha vardı hayatım onu sildik bilgin olsun. Her türlü sorunu buradan bizlere yönlendirebilirsin. Linkini verdiğim konu yüzde yüz kafandaki soru işaretlerini gidecekti. Sevgiler.

Selamlar hayatım çok beklemişsindir karmaşa diye bir şey yok bak aşağıdaki konudan tam anlatıyoruz lütfen incele hayatım halen sorun olur ise bize dön :)x

meraba canim megatif kan testinden sonra hala idrar testlerim pozitif cikior idrari damltip 5 dkika icerisnde sonuc cikior bekletmiyorum 8 idrar testi 8 ide pozitif kafam allak bullak oldu

Selamlar hayatım, kan testini yenilemekten başka yapacağın bir şey yok. Mantıklısı bu kan testini yaptırdığın hastaneden başka bir hastanede yaptırman hayatım. Sonuçlardan haberdar et. Hamilesin heralde. Zira o kadar testin 5 dk daki sonucunun pozitif olması imkansız.

Hamilesin hayatım demek ki sen kan verdiğinde çok çok yeniydi. Hoş halen çok çok yeni hamilesin net hayatım. Dikkat et bu aralar kendine ağır iş yapma net nası öğreneceğim der isen biraz beklemen gerekiyor. Bir hafta bekle bir kez daha kan ver ve gebelik testini yenile tatlım. Hamilesin. :)

Hamilesin hayatım demek ki sen kan verdiğinde çok çok yeniydi. Hoş halen çok çok yeni hamilesin net hayatım. Dikkat et bu aralar kendine ağır iş yapma net nası öğreneceğim der isen biraz beklemen gerekiyor. Bir hafta bekle bir kez daha kan ver ve gebelik testini yenile tatlım. Hamilesin. :)
teskkr ederim deger cok dusukmu sence

Geri