1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.284
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

gebelik testi nedir,gebelik testinde tek çizgi nedir,gebelik testinde çift çizgi nedir,gebelik testim tek çizgi çıktı yinede hamile olabilirmiyim,hamilelik testi hakkında bilgiler
    Gebelikte evde yapılan idrar testleri için güvenlik ve doğruluk yüzde yüz asla diyemeyiz. Genellikle testlerin bozuk olması ya da henüz hamileliğin çok yeni olması sebebi ile doğru sonuç vermeyi çok sık görünebiliyor. Bu durumda Gebelik testinde tek çizgi var, yine de hamile olabilir miyim? Sorusunun yanıtı da elbette evet oluyor olacak.

< Konu Resmi..>

Önce tek çizgi sonra çift çizgi çıkan binlerce kadın bulmak mümkün. Testi yaptığınızda 5 dakika boyunca gözlem altında tutmayı unutmayınız yani hemen alıp çöpe atmanız size doğru sonucu vermez. Bazı kadınlar önce tek çizgi olduğunu ve daha sonra baktıklarında çift çizgi olarak gördüklerini ve dolayısı ile de hamileliklerinin henüz çok başında oldukları için bu sonucu aldıklarını sizler ile paylaşıyor olabilirler.

Gebelik testinde tek çizgi çıkıp hamile olanların sayısı hiçte az değil. Sizler bu test sonrası yine regl olmuyorsanız mutlaka bir adet daha alıp deneme yapabilirsiniz. Böylelikle işinizi tamamen güvenli bir şekilde yapıyor olacak ve daha emin oluyor olacaksınız..

Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. Polistik overim var Gebelik olabilir mi yoruldum artık

Polistik overim var Gebelik olabilir mi yoruldum artık

mrb arkadaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum aranıza katılmak bugüne kısmetmiş,benim sorum şu:6 aydır korunmuyoruz polıkıstık overim var korunmayalı adetim düzensizleşti ve bu durum beni her ay yanıltıyor her ay hamile gibi hissediyorum en son adetimi 5 gün gecikme sabah(yerleşme kanaması)akşam normal adet gibi yaşadım doktora gittim 2 gün önce hormonlara bakıldı herşey normal dedi...
  3. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  4. Göğüslerimde ağrı var hamile miyim olabilir miyim

Göğüslerimde ağrı var hamile miyim olabilir miyim

adetime 3 gün vr bundan bır kaç gün önce gögüslerm şişmeye agrımya basldı ondan sonrkı gunlerdede kasık agrılarım oldu hala da devam edıyor kendimi umıtlendrmek istemıyorum ama sizce hmıle olabılırmıyım ? bunlar dısınd baska belırtım yok sdece bıde halsızlıgım var hıc birşey ypmak gelmıyor içimden
  5. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(

Sayfayı Paylaş