Gebelik testinin silik çıkması ve gebelik belirtileri

Tıbiogi

Yeni Üye
Üye
Gebelik testinin silik çıkması ve gebelik belirtileri
Kızlar merhaba ben yeni evliyim ve çok fazla arkadaşım da yok benim gelelim konumuza biz bebek istiyoruz her çift gibi neyse bu ay hiç olmayan olaylar yaşamaya başladım kasıklarım da bi agrı var özellikle sol kasıgımda bazen bir göz segrimesine benziyor gögüs lerim de şişkinlik ve yükselen ateşim eşim benim hastalık geçirdigimi bile düşündü ve ben bi tane test aldım yaptım ki bugun adetime 3 gün var ben testi iki gün önce yaptım yani 5 gün önce oluyor çok silik bir çizgi çıktı sizce bunlar bir belirtisi mi yoksa ben kendi kendime kuruyormuyum eczacı dedi ki anlaman imkansız dedi ama ben hiç böyle olmamıştım ki siz benim arkadaşım olurmusun uz yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba, öncelikle belirtelim ki ; Septomlardan yola çıkarak gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Zira belirtiler pskikolojik olduğu gibi gebelik yada adet öncesi belirtiler de olabiliyor. + Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi evde yapılan gebelik testlerinin hatalı sonuç verme olasılığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Hamile olup olmadığınızı en doğru şekilde anlamak için ; Beklenen döneminiz de gecikme olursa hcg testi yapın.

Merhaba, öncelikle belirtelim ki ; Septomlardan yola çıkarak gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Zira belirtiler pskikolojik olduğu gibi gebelik yada adet öncesi belirtiler de olabiliyor. + Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi evde yapılan gebelik testlerinin hatalı sonuç verme olasılığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Hamile olup olmadığınızı en doğru şekilde anlamak için ; Beklenen döneminiz de gecikme olursa hcg testi yapın.
Teşekkür ediyorum evet zaten yaptırmak için gittim kan testi doktorum birazcık daha sabret kuzum dedi ama o heyecan çok farklı bi durum bekliycez yapacak bişey yok

Geri