Gebelik testleri negatif Hamile olmadığıma emin olamıyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 95507
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
Gebelik testleri negatif Hamile olmadığıma emin olamıyorum
Ben bir türlü emin olamiyorum hamile degilim güya testlerde negatif çıktı ama benim karnim büyüyor nolursunuz bana yardim iliski ustunden 42 gun gecmis kan tahlilinde de belli olmazsa bu ben nerden ogrenicem Allahini seven bana care bulsun intiharın esigine geldim

Ben bir türlü emin olamiyorum hamile degilim güya testlerde negatif çıktı ama benim karnim büyüyor nolursunuz bana yardim iliski ustunden 42 gun gecmis kan tahlilinde de belli olmazsa bu ben nerden ogrenicem Allahini seven bana care bulsun intiharın esigine geldim

Biz size daha önceki sorularınıza verdiğimiz yanıtlarda gebe olmadığınızı belirttik. İkna olamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünün muayene olun.

Biz size daha önceki sorularınıza verdiğimiz yanıtlarda gebe olmadığınızı belirttik. İkna olamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünün muayene olun.
Zaten sıkıntım da o ya kadın doğumda kontrol oldum alttan degil karindan 5.haftada ulturasonla baktilar hamilelik gibi bisey söylenmedi bi hafta sonra falnda kan testii verdim yine negatif 42 günlük bi gebeligin belli olmama gibi bi durumu varmı

Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Sizin test sonucunuz negatif çıkmış buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Tekrar hcg testi yapın çıkan sonuç sizi ikna edecektir.

Geri