Gebelik var mı burda ? Doktora gittim gebelik var mı diye kist var dedi ama şu sağda birsey var sanki kollari bacakları acik birsey var sizce?

Hira guney

Yeni Üye
Üye
Gebelik var mı burda ? Doktora gittim gebelik var mı diye kist var dedi ama şu sağda birsey var sanki kollari bacakları acik birsey var sizce?
Screenshot_2018-11-09-09-50-02.png
Screenshot_2018-11-09-09-50-02.png

Hira hanım siz hamile olduğunuzu nereden çıkardınız ? Gebelik söz konusu olsa doktorunuz bunu belirtirdi. Gebe olmadığınıza ikna olamıyorsanız hcg testi yaptırın .

Hira hanım siz hamile olduğunuzu nereden çıkardınız ? Gebelik söz konusu olsa doktorunuz bunu belirtirdi. Gebe olmadığınıza ikna olamıyorsanız hcg testi yaptırın .
Doktor kist var dedi de bana fotograf cektirdi dikkatimi cekti aceba bebek olabilir mi diye o karnım sisiyor catlaklar olustu iyice bende ondan sormak istedim hani sizde anliyor musunuz diye icimin rahatlamasi icin yardimci olursaniz sevinirim

Gebelikte karın şişmesi 5. ayda olur karında çatlakların olması için karnınızın bayağı büyük olması lazım. 5 Aylık gebelikte usg de görülür . Doktorunuz kist demiş gebesiniz dememiş. Doktorunuza itimat edin..

Geri