Gebelik var mı nasıl anlarım

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Gebelik var mı nasıl anlarım
Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli ilişki yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.

Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli birliktelik yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.
@SadmiN

Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli birliktelik yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.
Hülya sen hamile değilsin olamazsın tıbba ters aykırı

Aynı durumu bnde yaşıyorum 6 kere adet olup 3 kere bhcg yaptırdım doktora gidip ultrasonla baktirmama rağmen acaba hamile miyim diye düşünüyorum. Belki psikolojik bilmiyorum

Aynı durumu bnde yaşıyorum 6 kere adet olup 3 kere bhcg yaptırdım doktora gidip ultrasonla baktirmama rağmen acaba hamile miyim diye düşünüyorum. Belki psikolojik bilmiyorum
Siz 6 kere adet olmuşsunuz hem kan testi de yaptırmışsınız emin olun ihtimal 0ın altında. Ama benim durumumda hala 0ın altında değil cok korkuyorum :(

Siz 6 kere adet olmuşsunuz hem kan testi de yaptırmışsınız emin olun ihtimal 0ın altında. Ama benim durumumda hala 0ın altında değil cok korkuyorum :(
Bnde senin gibi korkuyodum biri duyar diye yaşadığınız ilçe dışında başka ilçedeki hastaneye yada özel bi hastaneye gidip yaptırabilirsiniz. Ben o şekilde yaptım sizde yapın. En azından rahat edersiniz. Emin olun sizi çok iyi anlıyorum benim psikolojim resmen alt üst olmuştu ve hala öyle. Allah düşmanımın başına vermesin böyle biseyi bi hata yüzünden kendimize psikolojik olarak zarar verir haldeyiz

10dan fazladır. En iyi marka denilen predictorla da yaptım hep negatifti sadece bi kere silik cıktı ama herkes testin bozuk oldugunu söyledi. Ondan sonra yaptıklarım gene negatifti

Geri