Etiketler:
  1. dilekarz

dilekarz Forum Okuru

gebelik varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında dilekarz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sormayın bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı , arada bel ağrısı oluyor ama adet oluyorum gene

gebelik varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Merhaba ismim zeynep ben 2 kez boş gebelik geçirdim sonuncusu daha yeni 3 gün önce kürtaj oldum çok üzgünüm aranızda benim gibi böyle bir durum yaşayan varsa lütfen paylaşalım sevgilerrr...
  2. Dış gebeliğin tedavisi varmıdır?

Dış gebeliğin tedavisi varmıdır?

dış gebelik nedir,dış gebeliğin belirtikleri,dış gebelik nasıl anlaşılır,dış gebe olduğumu nasıl anlarım,dış gebelik hakkında bilgiler Tüp bebek uygulamaları dışında yumurtayla spermin ilk karşılaştığı ve döllenmenin gerçekleştiği yer kadının fallop tüpleridir. Daha sonraki günlerde embriyo gelişimine devam ederken rahim içine hareket eder ve orada tutunarak büyümeye devam eder. Bu...
  3. Gebelik kesesi aşağıda olan varmı

Gebelik kesesi aşağıda olan varmı

Kızlar merhaba ben 4 haftalik gebeyim cumartesi günü ağrı ile Acile gittim kesem rahime çok yakın olduğu için beni hastaneye yatırıp takip ettiler bugün 3. günüm hastanedeki. Kanamam olmadığı ve beta hcg düzenli arttığı için taburcu oluyorum. Başına gelen varmı.
  4. Gebelik varmı acaba

Gebelik varmı acaba

Merhaba arkadaşlar, Gecen ay klomifen ve catlatma ignesi yapıldı! Ve adetim 2 gün gec geldi ve 2 gün sürdü! Şimdi ise göğüslerm cok agrıyor! Bunları yaşayıp hamile oldugunu ögrenen varmı?
  5. Gebelik varmı merak ediyorum

Gebelik varmı merak ediyorum

8 gün adetim gecikti ondan sonra çok çok az miktarda pembemsi kan geldi hamilemiyim acba

Sayfayı Paylaş