Gebelikte boğaz ağrısı yaşıyorum çok acıyo ne yapayım ?

E

ernestt

Forum Okuru
Gebelikte boğaz ağrısı yaşıyorum çok acıyo ne yapayım ?

Gebelikte boğaz ağrısı yaşayanlar melek kadınlar kulübü forum'da​

Gebeyim kızlar 5 aylık hamileyim ve boğazlarım ağrıyor inanılmaz yanıyor korona olduğunu düşünmüyorum eşim bu hususta çok hassas emin olun ne eve gelen var ne de bişey gecen balkonda çay içelim dedik hava da inanılmaz esiyordu muhtemelen boğazlarımı üşüttüm soğul aldım. Yani ben öyle düşünüyorum ateşim vs yok ama yutkunurken çok boğazım ağrıyor ben de ne yapacağımı bilmiyorum ballı sıcak su yapınca biraz ağrısı azalıyor ama sonradan yine başlıyor.

Boğaz ağrısı nasıl geçer

Boğazımın ağrılarını tamamen nasıl geçirebilirim boğaz ağrısı olan kadınlar sizler doğal bir yöntem olarak ne uyguladınız bana anlatabilir misiniz lütfen ?

Selamlar hayatım tam mevsimi özellile hamile olduğunuzu da düşündüğümüzde ilaç kullanımı yerine bitkisel kürlerden faydalanmanın doğru olduğunu düşünüyorum. Ben boğaz pastili kullanıyorum bende faranjit te var öyle bi spreyle geçiştiriyorum ama senin içen yapabileceklerini yazayım hayatım.

Boğaz ağrısına ne iyi gelir - İyi gelen Bitkisel Kürler Şunlardır:

• Orijinal Ihlamur çayı kullanın.
  • İçine zencefil elma nane limon portakal kabuğu koyun.
  • Tavuk suyuna pişirilmiş güzel bir çorba.
  • C vitamini barındıran her türlü meyve.
  • Bol su tütetimi.
  • Ilık bir bardak süte yarım kaşık zencefil tozu iyi gelecektir.
  • Papatya çayı.
  • Rezene çayı.
  • Kuşburnu.
  • Yeşil çay kullanmakta iyi gelecektir.
Bu tür çayların tamamında lütfen çok sıcak tüketmeyiniz. Çok sıcak çaylar boğazlarınızı daha fazla tahriş edeceğinden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz lütfen buna son derece dikkat ediniz.

Bu karışımlı çayları kullanın yüzde yüz geçer diyemiyoruz. Bizim yazacaklarımız asla bir doktor tavsiyesi ya da ilacının yerini tutmayacaktır. Kullanımı ya da kullanılmaması size kalmıştır.

Geri