1. sabırsızlanıyorum

sabırsızlanıyorum Forum Okuru

gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sabırsızlanıyorum tarafından paylaşıldı.

selam melekler ilk hamileğim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim gebelikte bebeğin cinsiyeti hangi hafta belli oluyor önce sağlıklı olsun tabi ama yinede bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum:)

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63
gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme cinsiyet belirleme testi 18.01.1984 doğumluyum son adet tarihim 31.05.2009 28 günde bir oluyordum şuan 19 haftalık hamileyim
  2. gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

Kızlar diyelim ki hamile kaldık, size bir sorum olacak gebelikte cinsiyet ne zaman ortaya çıkıp belli oluyor hangi ayda bunu bana anlatırmısınız lütfen.
  3. Tüketiciyi Koruma Haftası Ne Zaman

Tüketiciyi Koruma Haftası Ne Zaman

Tüketiciyi Koruma Haftası Ne Zaman Merhaba arkadaşlar Tüketiciyi Koruma Haftası Ne Zaman ?
  4. 2012 Trafik Haftası Ne Zaman

2012 Trafik Haftası Ne Zaman

2012 Trafik Haftası Ne Zaman arkadaşlar tarihini yazmanız kafi olur :)
  5. Doğum gebeliğin kaçıncı haftası olur?

Doğum gebeliğin kaçıncı haftası olur?

Hamileliğin kaç haftalık, kaç günlük (kaç aylık) olduğunu hesaplarken son görülen adetin ilk günündeki tarihten itibaren hesaplanır. Son adete göre yapılan hesplamaya göre hamilelik ortalama 40 hafta yani 280 gün (9 ay 10 gün) sürer. Ancak her gebelik tam kırkıncı haftada doğumla sonuçlanmaz. Bazı gebeliklerde 1 veya en fazla 2 hafta kadar gecikme yaşanabilir, bu durumda doğum 41. - 42....

Sayfayı Paylaş