1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen yardım!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen bu konuda yardımcı olun hamileyim ve gaz sancılarım çok, bu normal mi ve neden bu kadar gaz sancısı çekiyorum?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur, nasıl anladır bunu diğer doğum sancılarından ne gibi belirgin özellikleri var meleklerim sağolun.
  2. Adet Sancısı nasıl geçer yardım!

Adet Sancısı nasıl geçer yardım!

adet sancısı, regl sancısı, nasıl geçer, ne iyi gelir, nedeno lur, ne geçirir, iyi gelen bitkiler, bitkisel çözüm, için ilaç, ilaçlar, öneriler, ağrı kesiciler Merhaba Melek'ler... Kadınların %80 gibi bende adet (regl) sancısı çekiyorum ve bu sancıya bazen katlanamıyorum. Bunun için Dolerex ya da aspirin içiyorum kanamayı kesmesin diye ama birde migrenim var:S Sancıya razıyım ama regl...
  3. Gebelikte Gaz Sancısı Nedir Nasıl Olur ?

Gebelikte Gaz Sancısı Nedir Nasıl Olur ?

gebelikte gaz sancısı gebelikte gaz sancısı nasıl olur Sevgili melekler, gaz sancısı zaman zaman herkesi rahatsız edebilir. Ancak bu durum gebelik dönemi gibi hassas bir zamanda olursa çok fazla sıkıntı yaratabilir. Bu yazımızda gebelikte gaz sancısı nasıl olur sizleri bilgilendirmeye çalışacağız ... Gebelikte gaz sancısı, şikayetinin oluşmasında en kuvvetli etken muhtemelen gebelik...
  4. Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen bu konuda çok perişanım bana yardımcı olun kızlar sizde de varmıydı gaz sancısı nasıl geçerdi? Gazım çok fazla buna bir çözüm bulmam şart oldu artık:S
  5. Gebelikte gaz sancısı neden olur ?

Gebelikte gaz sancısı neden olur ?

Hamilelik döneminde anne adayları birbirinden farklı belirtiler yaşamaktadır. Mide bulantısı , baş dönmesi, huzursuzluk,uykusuzluk,kasıklarda ve bellde ağrı , gögüslerde hassasiyet ,gaz sancısı ve şişkinlik. Bu makalemizde gebelikta gaz sancısı ve şişkinlik konusuna değinicez. Hamilelik döneminde en sık karşılaşılan sorunlardan biride gaz sancısı ve şişkinliktir. Bu durum anne adaylarını...

Sayfayı Paylaş