1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:)
    gebelik belirtileri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Merhaba sizden bir konuda yardım ve öneri istiyorum Gebelikte Üçlü Test Nedir bu konuda acilen bilgi edinmem lazım dr benden üçlü test istedi :S
  2. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  3. hamilemiyimmmm

hamilemiyimmmm

kızlar sizce ben hamiş olabilirmiyim test sonucunun fotosunu ekledim çatladım meraktan ya
  4. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  5. En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

Sayfamıza sıklıkla gelen sorular dan yola çıkarak, en erken gebelik belirtileri hakkında bu makaleyi yazma gereği duyduk.En erken gebelik belirtileri, gebelik belirtileri ne zaman başlar,gebeliğin ilk belirtisi nedir , en erken hamile olduğumu nasıl anlarım ? Tüm bu soruların yanıtlarını makalemizin devamın da bulabilirsiniz.. Hamile kalmak bir çok kişinin hayalini süslerken , bazıları için...

Sayfayı Paylaş