gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?

merhaba menekşe öncelikle tebrik ederim...
ben bu anlattıklarının hepsini yaşadım malesef. bunun sebebi bebeğin yerleşmeye çalışmasıymış. regl olamadığımız için de kalan kalıntılar gelebilirmiş.
ben de 3 ay hep dikkat ettim. sırt üstü yatıp kendimi dinlendirmeye çalıştım. doktorum kılını kıpırdatma iş yapma demişti. çok korkular yaşadım ama çok şükür kızımın yiyecek ekmeği varmış, sağlıkla doğdu da 3 aylık odu bile. inşallah meleğin seninle kalır. sadece dinlennnnn. tabi herşey allahtan, yiyecek ekmeği varsa kalır canım.

1aylik gebeyim fakat bgun 1damla kan gldi gundz onemsemdim smdide once khvrngi ve pmbe kan glmis fark etmdm ic cmsrmda gordm ck korkuyrm ne olblir?

acil yardım edin

test yapmadım ama hamile kaldığımdan eminim ve tam bir ay sonra cok agrılı ve sancılı kanamam oldu bu 2ci günüm ve kahwe rengi parcalar geliyo cok kanamam kesildi sadece ayaga kalkınca gelmeye başladı bunun hakında bilgisi olan var mı?

slm gecmis olsun hepinize bende birbucuk aylik hamileyim ama ønce pembe kanama sonra kirmizi renkte kanamalar wc gitimde peceteye beyaz et renginde minik bir parca geldi ønceden hic olmamisti ikinci gunde wc gitimde oturur oturmaz sancilarimla birlikte bir bardak dolu dolu adet kani gibi kanamam oldu hala agrim ve kanamam var gøgus uclarim agciyordu o gecti ama ilk defa oluyor dusukmu yaptim doktorumu aradim ama tam bisi søyleyemedi yardimci olurmusunuz dusuk yaptimi nasil anlayabilirim sancim var daha

benimde kahverengi cok az bi akintim geldi doktora gittim progestan verdi kullaniyorum ama agrimda var cok korkuyorum dusuk tehlikesimi acaba

arkadşlr 5 hafta 7 günlk hamileim 3 gndr kahve renkli lekeler gelior. Bu sabahda kirmizi gelmş idrarimla beraber glmio ama afesersiniz peçeteyle sildigm zmn vajinamdan geliii bana yardimci olurmsn ??

Zeliha hanim bende aynii seyii yasiyorum karnim cok agriyo pembemsi lekeler var cok korkuyorum umarim bisey yoktur

Geri