1. Özlmmm

Özlmmm Forum Okuru

Gebelikte lekelenme

Konu, 'Gebelik' kısmında Özlmmm tarafından paylaşıldı.

8 haftalık gebeym ve lekelenmelerim bsr normalmi acaba

Gebelikte lekelenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Kahverengi lekelenme yaşayan varmı?

Gebelikte Kahverengi lekelenme yaşayan varmı?

hamilelikte lekelenme hamilelikte kahverengi lekelenme gebelikte gebelikte kahverengi Hamiş arkadaşlar gebelikte kahverengi lekelennme yaşayan varmı aranızda? Bu durumu yaşayan varsa bilgi ve tecrübelerimizi paylaşırsak iyi olacağı kanısındayım. Benden günde bir iki kere kahverengi şeklinde lekelenme geliyor haliyle bu durum benim moralimi bozuyor doktorum progestan verdi onu kullanıyorum...
  2. Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Gebelikte Lekelenme Nedenleri Nelerdir Gebelik Döneminde Lekelenme Ne Zaman Olur Bebeklerini kucağına almak için gün sayan meleklerimize çok önemli bir konuda bilgi vermek istiyoruz melekler. Gebelikte Lekenlenme Nedenleri hakkında vereceğimiz bu bilgiler bebek bekleyen meleklerimiz için son derece önemli... Hamilelikte beklenen adet tarihi civarında normalden az, lekelenme tarzında...
  3. lekelenme

lekelenme

iyi günler 3 gündür adetim leke şeklinde oluyor nedeni nedir birde bu ay 3 defa adet oldum
  4. Hamilelikte  lekelenme  kanama yaşayanlar buraya

Hamilelikte lekelenme kanama yaşayanlar buraya

Kızlar dün geceden lekelenme başladı. Sabah bir kalktım çamaşırım berbat olmuş .Hemen doktorumu aradım gel muayene edelim dedi, Sabahın körü doktora koştum . Sağolsunlar beni hemen önden aldılar. Hamilelikte kanama ve lekelenmesi olanlara öncelik tanıyorlar. Neyse doktor muayene etti .Kesenin etrafında çok az kan biriktiğini söyledi :( Progestan verdi. Bu ilaç düşük yapmamı...
  5. Gebelikte lekelenme yaşayan varmı ?

Gebelikte lekelenme yaşayan varmı ?

Dün geceden beri lekelenmem var. Sabahı zor ettim. Mide bulantım ve kasık ağrım beni perişan etti. Bir ara öyle bir sancı geldiki eyvah düşük yapıyorum sandım. Neyse sabah erkenden doktoruma koştum. Doktorum vajinal ultrasonla bakmak istedi ben bebeğime bir şey olur diye kabul etmedim. Sonra doktorum vajinal ultrason yapılmasının hiç bir sakıncası olmadığını söyledi. Görüntüde kesenin...

Sayfayı Paylaş