1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    limon testitide ne ya

3. burçinduman

burçinduman Forum Okuru

şu ipe sürülen testmi?

4. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    ınsanları canı cok fazla sıkılıyor bence?yenı arayıslar ıcersıone gırmıasler

5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    yok artık ya ölüyü diriyi hallettik geldik limona nasıl bir mantıktır bu bir yaşıma daha girdim walla - - - Updated - - -

birde ipemi sürülüyor renkten mi belli oluyormuş:)

6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    işleri güçleri olmadığından dır kesin.

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Kızlar Almanyadaki bi akrabam Clearblue marka dijital gebelik testi kullanmamı tavsiye etti acaba türkiyede herhangi bir yerden satın alabiliyormuyum ? nasıl kullanılıyor bu test. Yani kullandıktan sonra atmıyor muyuz ? Bilgi verirseniz sevinirim.
  2. T4 hormon testi yaptıran var mı ?

T4 hormon testi yaptıran var mı ?

Kızlar pazartesi günü T4 hormon testlerinden yaptıracağım acaba daha önce yaptıran oldumu bu testi ne işe yarıyor neye bakıyorlar korkuyorum :S
  3. Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Gebelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtasının döllenmesi olayıdır. İlk 8 hafta döllenen yumurtaya embriyo, sonrasında ise fetüs adı verilir. Embriyonun oluşması, rahime ilerlemesi ve test sonuçlarında çıkması ise belli süreçlere bağlıdır. Yani örneğin, yumurtlama gününüzde veya yakınlarında hamilelik ihtimali olan ilişkiye girdiniz o testin doğru sonuç vermesi için 15 gün kadar...
  4. Gebelikte afp testi neden yapılır ?

Gebelikte afp testi neden yapılır ?

afp,afp testi nedir,afp testi ne için yapılır,afp testi kimlere yapılır,afp yüksekliği,gebelikte afp ,afp hakkın da bilgiler Alfa feto protein (AFP), gebelik sırasında gelişen bir bebeğin karaciğeri tarafından üretilen bir proteindir. Alfa feto protein taraması, gebelik sırasında annelerin kanındaki alfa fetoproteinin seviyesini ölçen bir kan testidir. AFP, fetal karaciğer tarafından...
  5. Gebelik testi ne zaman yapılır ?

Gebelik testi ne zaman yapılır ?

Gebelik testleri, döllenmeden kısa bir süre sonra plasenta tarafından salgılanan bir glikoprotein olan insan koryonik gonadotropin hormonu (HCG) varlığına dayanmaktadır. Piyasadaki çeşitli gebelik testi markaları vardır. HCG nin veya insan Chronionic Gonadotropic in varlığına veya yokluğuna bakarlar. Bu plasenta tarafından kanınızda veya idrarda görülen bir hormondur. HCG yalnızca gebelik...

Sayfayı Paylaş