Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

Rica ederim. İnşallah hayırlı haberlerinizi alırız , sevgiler..
Merhaba Sühan hanım şuan 11+6 günlük hamileyim geçen ayın 24 ünde ilişki sonrası 2 damla çok koyu kahverengi kanama olarak adlandırıcam bişey yaşadım hemen acile gittik acildeki dr kanama alann kesnlkle yok dedi ertesi gün mutlaka normal muayeneye gel desi gittim transvajinal yapıldı ve kanama alanı görüldü bbeğimin gelişimi gayet iyiydi kalo atışıda öyle haftasından 3 gün ilerdeydi gelişimi o günden sonra kontrollerimde kanama alanım hala devam ediyodu ama progestan filan kullandm hatta 10 gün en son 2 hafta önce gittiğimde 30*11 mm den 23*7 mm ye küçülmüştü bebğimde yine skntı yok çok şükür ve o günden beri ne kanama be leke hiç bişey yaşamamştm sürekli istirahat esiyodm dün sadece artk kalkıp ev süpğrdm zorladm sanrm böyle suya kahverengi boya katılmış gibi çok açık kahve lekem oldu çok korkuyorum acilede gitmedm ama endişelenmeli miyim lütfen cvp yazın yani böyle rengi asla kırmızı değil kahvede tam diemem akıntıya sanki hafif bi kahvelik karşmş gibi ama su gibi çamaşırımı baya ıslattı

Merhaba, Gebelikte görülen lekelenmeler dikkate alınmalıdır. Çoğu zaman zararsız olsa da gebelik açısından risk oluşturabilir. Bu durumda yapmanız gereken tekrar doktora görünmeniz. Ayrıca zorlayıcı , gebeliğinizi riske atacak aktivitelerden kaçının.

Ben 12 haftalık gebeyim1 kızım var bir düşük bir tanede kürtajın oldu şuanda kahverengi kanamam var zaten düşük tehlikem vardı hep defa hastanede yatim şimdi bu kahverengi kandaki düşük nedeni

Ben 12 haftalık gebeyim1 kızım var bir düşük bir tanede kürtajın oldu şuanda kahverengi kanamam var zaten düşük tehlikem vardı hep defa hastanede yatim şimdi bu kahverengi kandaki düşük nedeni

Merhaba gebelikte görülen lekelenmeler ve kanamalar dikkate alınmalı daha önce düşük geçmişiniz var . Gebeliğiniz ile ilgili sıkıntı olabilir durumunuz hakkında net bilgi edinmek için doktora görünün.

Selamlar arkadaşlarım adetime vardı bugün bu saatte olmadım ama böyle iki damla kahverengi gibi akıntılar meydana geldi acaba neden oluyor gebelik te düşünüyorum ne diyorsunuz hamile kalmış olabilir miyim kızlar?

Geri