1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi nasıl olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve uykusuzluk sorunu yaşıyorum bir türlü uyuyamıyorum gözlerimi tam kapatıyorum daldığım anda geri kalkıyorum bu normal bir durum mu sizce? Aranızda benim gibi bu sorunu yaşayıpta Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi gören varsa bana yazsın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte kilo sınırı nasıl olmalı?

Gebelikte kilo sınırı nasıl olmalı?

Gebelik süresince ortalama 10-15 kg alması normaldir. Bunun alt sınırı 8 kg.a kadar; üst sınırı da 16 kg.a kadar normal kabul edilebilir. 8 kg.dan daha az veya 16 kg.dan daha fazla alınma­sı, bazı sakıncalara yol açabilir veya bir so­run belirtisi olabilir. Gebeliğin ilk üç ayın­da gebeler 1-3 kilo almalıdır. Ancak ağır­lık artışı yerine ilk ay­larda 4 kg.a kadar kilo...
  2. Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve tansiyon problemi yaşıyorum aranızda benim gibi Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü yaşayanlar varsa bana Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi hakkında bilgi verirse çok sevinirim.
  3. Hamilelikte Uykusuzluk Sorununun Tedavisi

Hamilelikte Uykusuzluk Sorununun Tedavisi

Hamilelikte Uykusuzluk Tedavisi Gebelikte Uykusuzluk Sorununun Tedavisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda hamilelik sorunları arasında başı çeken uykusuzluk problemleri hakkında sizlere bilmeniz gereken bilgileri sunuyor ve gebelikte uykusuzluk sorunu yaşayan tüm hamiş melek'lerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Şimdi gelin bakalım hamilelikte uyku pozisyonları nasıl olmalıymış onları...
  4. Gebelikte sıvı tüketimi nasıl olmalı

Gebelikte sıvı tüketimi nasıl olmalı

gebelikte sıvı alımı, gebelikte sıvı alımının önemi, gebelikte yararlı içecekler, gebelikte zararlı içecekler Gebelik boyunca alacağınız sıvı ve su tüketimi sizin ve bebeğinizin sağlığı açısından büyük önem taşır. Tabi bu durum her sıvının sağlıklı olacağı anlamına gelmiyor. Her canlının hayatını devam ettirmesi açısından artık suyun ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok diye...
  5. Uykusuzluk nedenleri ve tedavisi

Uykusuzluk nedenleri ve tedavisi

İyi bir uyku, düzenli egzersiz ve sağlıklı bir diyet kadar önemlidir.Uyanma saatlerinizde nasıl hissettiğiniz , genellikle ne kadar iyi uyuduğunuza bağlıdır.Sağlıklı uyku alışkanlıklarınız yaşam kalitenizde büyük değişiklik yaratabilir . Geceleri iyi dinlenmenin yollarından biri, uykuya dalmak ve uyanmak için kesin bir çizelge oluşturmaktır. Yani uyumak için bir zaman dilimi seçin....

Sayfayı Paylaş