Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4 aylık gebeyim ve 4 aydır kendimi berbat hissediyorum.Dokunsalar ağlıyorum, bazen aşırı sinirleniyorum önünme gelene çatıyorum.Neden böyle oldum? Gebelik böyle kötü mü hissettiriyor ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Haydaaaa :S olurmu hic ! Bi kere gebelik bi mucize. Yakinlarda bebeginin kimildadigini hissedeceksin ve daha farkli olcaksin. Bebegine baglancaksin. Bebegini düsün onunla konus:) bebegin icin hazirliklar yap bu seni mutlu edecektir. Senin yerinde olmak isteyen bi cok insan var unutma sükretmelisin :) Allah hayirli , saglikli ve kolay bi dogum nasip etsin :)

ayşegül&ramo bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    ilk aylarda olur canim ama kendini o hisse kaptirma, vucut hemen hamislige alisiyor ama piskoloji degil. gör bak bir kac hafta sonra icindeki melegin kipirdadigini hissedeceksin ve tüm dertlerin gececek. Huzursuzlugun kalmayacak. Herkesde biraz degisik gecer hamislik. Sana tavsiyem bol kuran dinle hem bebegin icin iyi gelecek hemde sana huzur verecek. Icin rahatlayacak. Dene bence :) Rabbim yardimcin olsun, merak etme gececek.... :D:D

gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte Doğum Sonrası Psikoloji

Hamilelikte Doğum Sonrası Psikoloji

hamilelikte psikoloji hamilelikte asabiyet duygusallık yeni anne psikolojisi yeni doğum yapan annenin psikolojisi Doğum öncesi hamilelik döneminde anne fiziksel ve ruhsal bir çok değişim yaşadığı gibi, doğum sonrası da daha farklı değişimler yaşar. Bu değişimler kendini; hormonal, duygusal, fiziksel ve psikolojik olarak kendini gösterir. Anne artık bebeği ile başbaşadır ve ikisi de alışık...
  2. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...
  3. cildiniz ve psikolojiniz

cildiniz ve psikolojiniz

Hangi kozmetik ürününü,bakım malzemelerini kullanırsanız kullanın,mutsuz ve kötü bir ruh hali içindeyken,cildiniz güzel görünmeyecektir.Hem ruhunuzu hem cildinizi kurtaracak önerilere göz atın...:) Cildiniz ve Psikolojiniz! Kokular:Mısırlılar, bedenlerinin farklı bölgelerine farklı kokular sürerlerdi. Güzel koku sadece statü sembolü değil, aynı zamanda gelenekti. Eski Yunan’ da ise koku,...
  4. Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

gebelikte psikoloji,gebelikte psikolojik durum, Annelik duygusu ve gebe kalmak bir kadının başına gelebilcek en güzel olaylardan bir tanesidir.Bir kadın gebe olduğunu öğrendiğin ilk andan itibaren kendisinde psikolojık değişimler yaşanmaya başlar..Stres,sıkıntı ve ilk heyecan hepsi bir arada ruhsal durumumuzu etkiler. Öncelikle kendini bu duruma yani yaşadığı heycana hazırlamaya...
  5. Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Oğlum benim canım ama 5 yaşında ve artık dayanamıyorum.2 yaşında başlayan bu sorunumuz gitgide büyüdü. Akşamları yemek yemiyor, kötü yapmışsın iğrenç diyor, sen ne biçim annesin diyor, Sabrım da biryere kadar. Benim de canım burnuma gelince sigortalarım atıyor. Ne yapsam artık bir doktorun yolu göründü herhalde bize :((

Sayfayı Paylaş