Gec bosalma yaşayanlar yardımm

Ası hatun

Yeni Üye
Üye
Gec bosalma yaşayanlar yardımm
Iyi günler partnerim hakkında bir sorum olacaktı ne kadar doğru bir bilgi tam bir fikrim yok ama ilişkiye girdiğinde ilk boşalma erken oluyor diye biliyoruz ama partnerim erken boşalmıyor kendinde bir sorun olduğunu düşünüyor sizcede bir sorun olabilir ki ben sorun yapmıyorum fakat kendisinde böyle bir düşünce mevcut

Selamlar yani Türkiye sıralamasına baksanız hatta kaç erkek var ise test yapsanız belki böyle yüz ikiyüz kişi çıkmayacaktır. Bir saat çok uzun bir zaman dilimi dolayısı ile bu size eziyet verecektir. Bunun için ürolog ile görüşmesinde büyük fayda olduğunu düşünüyorum. Bir saat çok uzun bir süre malesef.

Iyi günler partnerim hakkında bir sorum olacaktı ne kadar doğru bir bilgi tam bir fikrim yok ama ilişkiye girdiğinde ilk boşalma erken oluyor diye biliyoruz ama partnerim erken boşalmıyor kendinde bir sorun olduğunu düşünüyor sizcede bir sorun olabilir ki ben sorun yapmıyorum fakat kendisinde böyle bir düşünce mevcut
Normal bir ereksiyona rağmen geç boşalma oluyorsa Diyabet, spinal kord yaralanmaları, MS, mesane cerrahisi, prostat bezi cerrahisi gibi fiziksel sorunlar ilerleyen yaş , antipsikotik ilaçlar, kas gevşetici ilaçlar, yüksek tansiyon ilaçları cinsel travma depresyon, korku, cinsel performans kaygısı geç boşalmaya neden olabilir. Partnerinizin bu durumda hekime görünmesinde fayda vardır..

Geri