1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gece rüyamda kar yağıyordu ne anlama geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler selam. Gece rüyamda lapa lapa kar yağdığını gördüm, uzun süre altında yürüdüm çok güzeldi .Ne anlama gelir bu rüya acaba ?

Gece rüyamda kar yağıyordu ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada zenci kara birisini görmek ne anlama geliyor işte cevap

rüyada zenci kara birisini görmek ne anlama geliyor işte cevap

Rüyada zenci görmek , orta yaşta ise durumunda acele bir değişikliğe; genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir. Rüyasında zenci gören kişi geçinebilmek için çok çalışması gerekir anlamındadır. Evin içinde zenci görmek uzun süredir sonuçlandıramadığınız bir işi bitireceğinize yorumlanır. Rüyada bir zenci görmek veya onunla...
  2. Rüyada Abdest Alırken Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Abdest Alırken Görmek ne anlama geliyor

ben dün gece rüyamda kendimi abdest alırken gördüm ardı ardına abdest alıyordum hayra çıksın inş. acaba Rüyada Abdest Alırken Görmek ne anlama geliyor
  3. Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

Rüyada Ağlamak ve Gülmek Neye Gelir Rüyada Ağlamak veya Gülmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda rüya tabirleri konumuza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere rüyada ağlamak ve gülmek neye gelir bilgi ediniyoruz. Rüyada sesli ve gürültülü ağlamak,Rüyada yakın çevrendekı insaların öldüğünü görerek ağlamayı görmekle çeşitli şekillerde...
  4. rüyamda kar yağıyordu nasıl yormalıyım

rüyamda kar yağıyordu nasıl yormalıyım

Merhaba melekler, dün gece rüyamda lapa lapa lar yağıyordu.İçim huzurla doluydu. Her taraf bembeyazdı.Bu rüyayı nasıl yormalıyım acaba?
  5. Rüyada Çocuk Emzirmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Çocuk Emzirmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada çocuk emzirmek, rüyada bebek emzirmenin anlamı, rüyada bebek emzirmek Rüyanız da kendi çocuğunuzu yada başka bir çocuğu emzirirken gördüyseniz ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız sizler için rüyada bebek ve çocuk emzirmenin ne anlama geldiğine dair bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Rüyada çocuk emzirdiğini gören kişi, yakın zamanda hamile kalıp, çocuk sahibi olabilir. Bir...

Sayfayı Paylaş