Gece yatmadan yoğurt kürü zayıflatır mı?

S

Sudekan

Forum Okuru
Gece yatmadan yoğurt kürü zayıflatır mı?

Gece yoğurt kürü melek kadınlar kulübü gece yoğurt yemek zayıflatır mı forum'da.​

Gece yatmadan önce yoğurt kürü yaparsam ne kadar kilo veririm kızlar? Yoğurt sade mi olmalı yoksa içine birşey eklemeli miyim? Yoğurt kürü ile zayıflayan arkadaşlar var mı acaba? Gece yoğurt kürü yemek zayıflatır mı? Ama tek başına mı yenecek kaç gün uygulamak gerekir?

Merhabalar
Elbette gece yatmadan önce yoğurt kürü yemek tek başına zayiflamada etkili olmaz. Bunun yanında mutlaka hareket katmaniz gerekiyor hayatınıza. Kürü uygulayıp hareketsiz kalıp dengeli ve sağlıklı beslenmez ve yeteri kadar su tuketmezseniz zayıflamak zor. Yoğurt kürü içine mutlaka zerdeçal da ekleyin. Tabii doktorunuza da sormanız gerekir zerdeçal herhangi bir zararlı etkisi olur mu size özel. Gece herhangi bir yiyecek önermiyorum ben hatta belli bir saatten sonrası için sadece su içilmeli. Yoğurt gece yatmadan önce yendiği zaman kilo verdirmek yerine aldirabilir o yüzden de yediğiniz saate de dikkat edin lütfen.

Yoğurt kürü zayıflatır mı zayıflatmaz mi yorumlara yazabilirsiniz. Deneyenler de fikirlerini beyan edebilirler. Ama benim sizin için aşağıya bıraktığım linki inceleyebilirsiniz. "Zayıflatan yoğurt kürü kullananlar tarifi nedir ne kadar yapılır"

Geri