1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Gece Yolcuları - Boşver

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bosver bosver bosver la la lalala la la lala
    la la lalala la la lala

Artık burdan kaçmalı
    Sakin bir yer bulmalı
    Gitmeli uzaklara
    Dedim ama olmuyor
    Kalbim huzur bulmuyor

Boşver bosver bosver
    lalalala...

Şimdi zaman durmalı
    Herkes sakin olmalı
    İnmeli güneylere
    Dedim ama olmuyor
    kalbim huzur dolmuyor
    Ama

Boşver bosver bosver
    lalalala...

Gece Yolcuları - Boşver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  2. Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Ayrılmak ne garip Çok üşüyorum Evsizler gibi Gökyüzüne haykırsam Döner denize Yağmurlar gibi Ağlarsam olur mu? Belki bir umut Bebekler gibi Kimbilir kaç aşık Bense bir kişi Tende tüy gibi Yaşanası bir şey değil Ayrılığın sonrası
  3. Gece Yolcuları röpörtajı

Gece Yolcuları röpörtajı

gece yolcularının isimleri gece yolcuları isimleri yolcuları röportaj Gece Yolcuları 3. ALBÜMÜNÜZ “KALBİN KADAR YAKIN”I YAYINLADINIZ, BU ALBÜMDE BİZİ NASIL BİR GECE YOLCULARI BEKLİYOR ? Gece Yolcuları 3. albümleri “Kalbin Kadar Yakın” için 6 aydır stüdyodaydı. Stüdyo aşaması ve kayıtlar bitti ve albüm 14 Şubat’da piyasaya çıktı. Klip çalışmasının hazırlıklarındayız şu anda....
  4. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...
  5. Gece yolcuları-yaban gülü

Gece yolcuları-yaban gülü

Dm Am Seni sarayım derken dikenin battı F C Bb C Yaprağının güzel rengi gözümden aktı Dm Am Seni sarayım derken dikenin battı F C Bb C Yaprağının güzel rengi gözümden aktı Gm Dm Seven dikene katlanır Gm C Dm Ayrılığa yürekmi dayanır Of Of Of Dm C...

Sayfayı Paylaş