1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

gece yolcuları-ölüm de var

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ÖLÜM DE VAR Gidiyorum uzaklara
    Bilinmez diyarlara
    Seni bırakıp gitmek varya
    o koyuyor inan bana(2x)

Ben senle olamadim gençliğime doyamadım
    Ben senle kalamadım günlerimi sayamadım

Ölüm de var sonunda gülüm de var
    Dağların arkasında yar ah yar

gece yolcuları-ölüm de var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Ölum de Var

Gece Yolcuları - Ölum de Var

Gidiyorum uzaklara Bilinmez diyarlara Seni bırakıp gitmek varya o koyuyor inan bana(2x) Ben senle olamadim gençliğime doyamadım Ben senle kalamadım günlerimi sayamadım Ölüm de var sonunda gülüm de var Dağların arkasında yar ah yar
  2. Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Ayrılmak ne garip Çok üşüyorum Evsizler gibi Gökyüzüne haykırsam Döner denize Yağmurlar gibi Ağlarsam olur mu? Belki bir umut Bebekler gibi Kimbilir kaç aşık Bense bir kişi Tende tüy gibi Yaşanası bir şey değil Ayrılığın sonrası
  3. Gece Yolcuları röpörtajı

Gece Yolcuları röpörtajı

gece yolcularının isimleri gece yolcuları isimleri yolcuları röportaj Gece Yolcuları 3. ALBÜMÜNÜZ “KALBİN KADAR YAKIN”I YAYINLADINIZ, BU ALBÜMDE BİZİ NASIL BİR GECE YOLCULARI BEKLİYOR ? Gece Yolcuları 3. albümleri “Kalbin Kadar Yakın” için 6 aydır stüdyodaydı. Stüdyo aşaması ve kayıtlar bitti ve albüm 14 Şubat’da piyasaya çıktı. Klip çalışmasının hazırlıklarındayız şu anda....
  4. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...
  5. Gece yolcuları-yaban gülü

Gece yolcuları-yaban gülü

Dm Am Seni sarayım derken dikenin battı F C Bb C Yaprağının güzel rengi gözümden aktı Dm Am Seni sarayım derken dikenin battı F C Bb C Yaprağının güzel rengi gözümden aktı Gm Dm Seven dikene katlanır Gm C Dm Ayrılığa yürekmi dayanır Of Of Of Dm C...

Sayfayı Paylaş