Geçici dövme modelleri ve desenleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Geçici dövme modelleri ve desenleri
Son yıllar da oldukça yaygın bir hale gelen özellikle etnik desenlerden oluşan geçici dövme modelleri, bayanların yoğun ilgisini çekiyor.
Daha önce sizlerle el için hint kınası dövme modelleri konumuzu paylaşmıştık. Genç kız ve bayanlar tarafından özel günler de olduğu kadar günlük hayatta da tercih edilen bu tür dövmeler geçici bir süre kullanıldığı ve diğer kalıcı dövme gibi olmadığı için yoğun ilgi görüyor.
hint kınası örnekleri.JPG

Adeta bir oya gibi işlenen hint kınası geçici dövme modellerinin bazı örnekleri sanki bir dantel modeli gibi görünüyor. Tıpkı bir üstte paylaştığım görsel örnekte ki gibi diyebilirim...

en güzel hint kınası modelleri.JPG

Yaz ayların da çıkan çoraplar ve giyilen yazlık ayakkabı, terlik ve sandaletler ile oldukça değişik ve şık bir görüntü oluşturan hint kınası ayak dövmeleri ile kendinize farklı tarzlar katabilirsiniz.

geçici dövme desenleri.JPG

Yaka da tercih edilen ve adeta boyun da bir kolye modeli gibi duran bu güzel kuş desenli geçici dövme modelini özellikle dekolteli kıyafetleriniz ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir takı aksesuar takmanıza gerek kalmayarak boynunuz da çok şık duracaktır.
geçici dövme modelleri.JPG


hint kınası dövme.JPG

hint kınası dövme modelleri.JPG

hint dövme modelleri.JPG


TASMA KOLYE MODELLERİNİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

DERYA BAYKAL BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ İÇİN======>TIKLAYINIZ

EN YENİ HAVLU KENARI MODELLERİ İÇİN==========>TIKLAYINIZ
 
Üst