Geçim Sıkıntısı Çekenlerin Okuması Gereken Dua

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Geçim Sıkıntısı Çekenlerin Okuması Gereken Dua
geçim sıkıntısı için okunacak dua, geçim sıkıntısı için dua, kısmet açılması için dua

Geçim sıkıntısı darlık çekenlerin okumasında çok hayırlı olacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Eğer sizde geçim sıkıntısı yaşıyorsanız ve kısmetinizin açılmasını istiyorsanız aşağıda ki duayı içtenlikle okumanızı tavsiye ediyor ve hakkınız da hayırlı olacak dualarınızın kabulünü Allah'tan diliyoruz.

dua (2).jpg

Geçim Sıkıntısında Okunacak Dua: Abullah ibni Ömer (Radiyallahü Anh) dan rivayet edildiğine göre Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu: ''Birinizde geçim darlığı olunca,evden çıktığı zaman şöyle demekten sizi alıkoyan nedir (neden bunları söylemiyorsuzunuz) ? {Allahümmek fini bi halâlike an harâmike ve ağnini bi fadlike ammen sivake} ''Allah'ım, bana helalinden o kadar ver ki,haramına ihtiyacım kalmasın.Ve beni lütfü kereminle Sen'den başkasına muhtaç etme.'' *Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) söyle buyurdu : ''Her kim (yukarıda zikrolunan) duayı Cuma günü 70 kere okursa,iki Cuma geçmeden Allah onun başkasına muhtaç olmaktan kurtulur bi izni ALLAH

Geri