Geçmeyen öksürüğe bitkisel çözümünüz var mı?

• Konbuyu başlatan Beysu868
  • Başlangıç tarihi
B

Beysu868

Forum Okuru
Geçmeyen öksürüğe bitkisel çözümünüz var mı?

Geçmeyen öksürük için ne yapmalı melek kadınlar kulübü geçmeyen öksürük ne yapmalı ekşi forumda.​

Ben anlamadım gerçekten bu kış öksürük bitmiyor inanamayacaksınız ama antibiyotik kullandım bitti ama öksürük ve boğaz ağrısı gecmiyor. Geçmeyen öksürük için bitkisel ne yapmalı acaba? Çoluk çocuk perişan olduk gerçekten kullanmadığımız ilaç kalmadı yani. Fikirlerinizi bekliyorum.

Merhabalar
Bu kış değil sadece iki yıldır dünyaca yaşadıklarımız az bir şey değil. Bu kış da dediğiniz hibi grip korona her bir şey birbirine karıştı diyebilirim. Öksürük özellikle çocuklar okula gittikleri için okuldan evlere dağıldığı kesin. Biz de aynı sekilde okul başladı baslayali sırayla geçiriyoruz. Özellikle ılık su tavsiye ederim. Bitki çayları filan icecekseniz bile mutlaka ılık olmalı. Ilık süt bitki çayı bal ile karıştırıp içebilirsiniz. Ilık suyu bol bol için mutlaka o boğazı yumuşatıp öksürüğü kesiyor. Tam kış mevsimindeyiz zamanı ayvayı dörde bölün çekirdekleri ile kaynatın süzün ve ılık için. Ihlamur, zencefil, adaçayı gibi bitki çayları etkili olabilir.

Gebelikte görülen geçmeyen öksürük için de aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Gebelikte geçmeyen öksürük için bitkisel tedavi" konulu yazımızda gebeler için çözümler linkteki yazımızda.

Geri