1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Geçmiş Olsun Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anneye geçmiş olsun mesajları güzel geçmiş olsun kartları mesajları facebook gecmis dilekleri
    Gecmis Olsun Mesajlari

Bol bol taze meyve yemezsen, bol bol vitamin almazsan olup olacağı budur işte. Geçmiş olsun. Bırak ta vücuduna vitamin girsin.

» Duydum ki şifayı kapmışsın. Yardım edebileceğim bir şey olursa hiç çekinme; ister mesaj at, istersen de hemen ara...

» Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

Geçmiş Olsun Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meloma geçmiş olsun

meloma geçmiş olsun

melom gözel bacım geçmiş olsun seni çok seviyoruz hepimiz umarım sağlığına kavuşursun tez günde sen olmasan olmuyo be abuzerim
  2. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  3. Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

elalemin ağızından düşmedin yahu bir türlü şu huyundan vazgeçmedin yahu sıkıldım boş laflardan, usandım dertlerden. bitti artık, geçmiş olsun, yetti yahu... hiç uğraşma, şenle olmaz artık. bahane bulma, bu senin derdin. bana ne? delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, bir öylesin bir böyle delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, kendin...
  4. form'un prensesine geçmiş olsun!!!

form'un prensesine geçmiş olsun!!!

rüyam gözümün nuru bitanecik üzüm gözlü tatlımı tatlı adminimiz'e geçmiş olsun dileklerimle....sen kendine dikkat et sen bizim prensesimizsin adminim.bu çiçekler sana:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:...
  5. Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Ünlü popçu Gökhan Özen, yaklaşık 7 senedir nefes almasını engelleyen burun etlerini aldırdı. Ünlü popçu Gökhan Özen,yaklaşık 7 senedir kendisinde rahat nefes alamama problemi yaratan ve son iki senedir yaşam kalitesini düşüren burun polipi (burun etlerinin genişleyerek burun içindeki nefes alma kanallarını daraltması) nedeniyle deviasyon ameliyatı oldu. Operasyon yaklaşık bir...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş