1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gecmis Olsun Sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arakdaşalr Gecmis Olsun Sözleri 2012 sözleri olursa sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gecmis Olsun Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasret Sözleri 2012

Hasret Sözleri 2012

hasret sözleri ve mesajları arıyorum 2012 yılında sevgilim askere gidecek te şimdiden stok yapayım nostaljik olsun diyede mutlaka mektup yazıp buradaki vereceğiniz sözleri ve mesajları kullanacağım sağolun.
  2. sitem sözleri 2012

sitem sözleri 2012

Sitem Sözleri 2012 Sitem Sözleri 2011 Sitem Sözleri yeni Sitem Sözleri kısa Sitem Sözleri 2012 Birisine sitem edeceksiniz ve bunu en iyi nasıl anlatırsınız biliyormusunuz arkadaşlarım. Tabiki sözlerle. Bu sözleri msn nizde yada face de kullanmanız yada mesaj yada mail yolu ile göndermeniz mümkün. SİTEM SÖZLERİ Birkere Dahi Olsa Anlamanı beklerdim içimdekileri Hep hayata Vurdum Sözlerimi...
  3. 2012 Öğrenci Sözleri

2012 Öğrenci Sözleri

Komik genelde atasözlerinden uyarlamalı anonim sözlerden birazdan bahsedeceğiz meleklerim. Bu sözleri araştırırken birden öğrencilik yıllarıma gittim :D:D Acaba hiç bir şekilde kopya çekmeden öğrencilik yıllarını tamamlayan bir kişi varmıdır :D:D Hayır var ise özellikle sitemizde ve üyelerimiz arasında onu tebrik etmek istiyorum Helal olsun demek istiyorum. :dede: yaşlandık artık yaşlandıııık...
  4. Mutluluk Sözleri 2012

Mutluluk Sözleri 2012

Mutluluk sözleri dilerseniz facebook ta kullanın dilerseniz msn nizde ( bağzıları uzun dikkat edin )... İnsanların kendilerini en iyi ifade etmelerinin yolu mutlu olduklarını göstermektir diye düşünüyoruz. Sizler bu mutluluğu çoğu zaman sevginizle, gülümseyerek gösteriyorsunuz. Artık bilişim çağında herkesin msn İSQ her türlü iletişim araçları mevcut onun için bu sözleri internetten de...
  5. Özür Sözleri 2012

Özür Sözleri 2012

Özür sözleri 2012 Birisinden özür dileyeceğinizde bazen bunu yapamazsınız. İstersiniz ki dizelere dökeyim. Çağın iletişim araçlarından bir tanesine yazayım, msn face vs vs :) Şimdi sizlere bu sözleri vermek istiyorum kızlar. Hadi özür dileyin vallahi bişi olmaz dileyin dileyin :D:D Ağlamalar teselli etseydi, denizLer hediye ederdim sana beni affetmen için… Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş