Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gecmis Olsun Sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arakdaşalr Gecmis Olsun Sözleri 2012 sözleri olursa sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gecmis Olsun Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özür Sözleri 2012

Özür Sözleri 2012

Özür sözleri 2012 Birisinden özür dileyeceğinizde bazen bunu yapamazsınız. İstersiniz ki dizelere dökeyim. Çağın iletişim araçlarından bir tanesine yazayım, msn face vs vs :) Şimdi sizlere bu sözleri vermek istiyorum kızlar. Hadi özür dileyin vallahi bişi olmaz dileyin dileyin :D:D Ağlamalar teselli etseydi, denizLer hediye ederdim sana beni affetmen için… Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade...
  2. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....
  3. Teklif sözleri 2012

Teklif sözleri 2012

Teklif sözleri 2012 olsun kısa anlamlı yada facebook ta paylaşılmış olanlarda olabilir. Bir kız var da teklif edeceğim işimi şansa bırakmak istemiyorum teşekkürler.
  4. 2012 Kırgınlık Sözleri

2012 Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık Mesajları 2012 2012 Kırgınlık Sözleri Kalbinizi kıranlara, telefonlar ya da Facebook sayfanızdan, olmadı msn iletisinden kırgınlık içeren sözler mi göndermek istiyor sunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü biz bu yazımızda kırgınlık mesajlarını paylaşıma sunuyoruz Melek'ler:) Hayata Dair Amaçlarım içinde uğraşırken Her Sözünde Kırgınlıklar içinde Yüzdüm Ateş Gibi Yanıyor içim,...
  5. Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş Olsun Sözleri selam arkadaşlar sizden Geçmiş Olsun Sözleri istiyorum.

Sayfayı Paylaş