Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geçmiş Olsun Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçmiş Olsun Sözleri selam arkadaşlar sizden Geçmiş Olsun Sözleri istiyorum.

Geçmiş Olsun Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  2. form'un prensesine geçmiş olsun!!!

form'un prensesine geçmiş olsun!!!

rüyam gözümün nuru bitanecik üzüm gözlü tatlımı tatlı adminimiz'e geçmiş olsun dileklerimle....sen kendine dikkat et sen bizim prensesimizsin adminim.bu çiçekler sana:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:...
  3. Gece Oldu Sözüm Bitti Uykum Geldi Yatağım Boş Üşüyorum

Gece Oldu Sözüm Bitti Uykum Geldi Yatağım Boş Üşüyorum

uykum geldi yatağım boş nerdesin gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin sözüm bitti üşüyorum gece oldu Gerçekler nerde hüzünler çoğalmış Aşk için kurduğum düşlerimin yerini Kocaman yanılgılar almış Geriye dönemem Ölümden beterdi yenilgiler Gözyaşlarım birer birer uykularımda toplanmış Gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin Tükendim...
  4. Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş Olsun Mesajları

anneye geçmiş olsun mesajları güzel geçmiş olsun kartları mesajları facebook gecmis dilekleri Gecmis Olsun Mesajlari Bol bol taze meyve yemezsen, bol bol vitamin almazsan olup olacağı budur işte. Geçmiş olsun. Bırak ta vücuduna vitamin girsin. » Duydum ki şifayı kapmışsın. Yardım edebileceğim bir şey olursa hiç çekinme; ister mesaj at, istersen de hemen ara... » Rahatsızlandığınızı...
  5. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....

Sayfayı Paylaş