1. kırmızıpamukseker

kırmızıpamukseker Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Geçmişten Günümüze Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kırmızıpamukseker tarafından paylaşıldı.

geçmişten günümüze gelinlik 1987 gelinlik modelleri geçmişten günümüze modelleri gecmişten saç kraliçe [​IMG] 1759

1785

1816 (Prenses charlottenin gelinligi)

1830

1864

1866

1840

1843

1845

1863 prenses Victoria Mary nin gelinliği

1870

1882

1893

1907

1930

1937

1947 2.Kraliçe Elizabeth in gelinliği

1956 Monako Prensesi Aktris Grace Kelly'nin gelinliği

1983

1987

Geçmişten Günümüze Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geçmişten günümüze =)

geçmişten günümüze =)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x402. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x397. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x388.
  2. Geçmişten Günümüze Bafra

Geçmişten Günümüze Bafra

Tarihi Bafra'nın tarihi M.Ö. 5000 yıllarına kadar uzanmaktadır. İkiztepe ören yerinde yapılan araştırmalarda Kalkolitik Döneme (M.Ö. 5000-4000) ait yerleşmelerin izine rastlanmıştır. İkiztepe ören yerinde İ.Ö. 4000 yıllarından İ.Ö. 1700 yıllarına kadar 2300 yıl boyunca sürekli yerleşim yapıldığı anlaşılmıştır. Burada Eski Tunç Çağı (M.Ö. 3000-2000) ve Erken Hitit (M.Ö. 1900-1800) dönemi...
  3. Geçmişten Günümüze Sakarya

Geçmişten Günümüze Sakarya

M.Ö. Xll. Brigler adı verilen toplulukla başlar. M.Ö Vll. Bithynialılar hakimiyetinde, M.Ö 547-46 Lidya prenslikleri Vll.yy-560 Justinianos köprüsünün Bizans İmparatoru 1. justinianos tarafından sakarya (sangarios) ırmağı üzerine yapımı Xl.yy. Sakaryayı ortadan ikiye bölen Sakarya Nehri,. Selçuklu ve Bizanslıları hudut kaleleri ile (Seyifler, Harmantepe, Domuztepede, Tersiye Tepeleri,...
  4. 1700 lü Yıllardan Günümüze Gelinlik Modelleri

1700 lü Yıllardan Günümüze Gelinlik Modelleri

eski gelinlik modelleri 1700 lü yıllar 1700 yıllar lü yılların kıyafetleri Arkadaşlar eski zamanlarda nasıl evlenildiğini, gelinliklerin ve damatlıkların nasıl olduğunu çok merak ederdim. Ve bim gibi merak edenler melekler için bir araştırma yaptım ve 1700 lü yıllardaki gelinliklerin nasıl olduğunu buldum. Gerçekten içlerinde çok güzel ileriki sezonlarda moda olacak modeller var.Sizlerde...
  5. Geçmişten Günümüze Kabe Resimleri

Geçmişten Günümüze Kabe Resimleri

kabe resimleri, kabenin resimleri, gece mekke resimleri Kutsal toprakların bulunduğu Mekke' de yer alan Kabe'nin geçmişten günümüze eski ve yeni halleri ile ilgili resimlerini sizler için paylaşıyoruz. Allah isteyen herkese bu mübarek yerleri görmeyi nasip etsin inşallah...

Sayfayı Paylaş