Gel de gülme...

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Gel de gülme...

Dersteydik. Bağırsaklarım guruldamaya başladı. Yanımda oturan kız, "Telefonun çaldı galiba" dedi (titreşimi kastederek). Bozuntuya vermeden çantamdan telefonumu çıkardım, gülümseyerek, "Mesaj gelmiş" dedim ve olmayan mesajı okudum! Hatta cevap da yazacaktım ama abartmayayım dedim.

Flash Tv’de bir alt yazı;
”Azrail kadının canını alırken kameralara nasıl yakalandı.. AZ SONRA”

Hemşireyim. Bir hasta gecenin üçünde sırtının kaşındığı şikayetiyle gelmişti. Nöbetçi dahiliye uzmanımız da hastanın sırtını iyice kaşıdıktan sonra, "Geçmiş olsun" deyip uğurlamıştı. Böyle hastaya bence de en iyi tedavi yöntemi bu.

Beyaz gömlek, siyah kumaş pantolon giymiş, bıyıklı, ''müsait bi yerde inebilir miyim?'' diyenlere ''eyvallah gardaş'' diyen minibüs şoförünün cep telefonun melodisi Avril Lavigne'nin ''My Happy Ending'' adlı parçasıydı (hani arabeskciydin)

Babam Formula 1 seyrederken spikerin Schumacher 4 tekeri 7.2 saniyede değiştirdi.. demesi üzerine
- Elin oğluna bak, biz 2 senedir bi tekeri değiştiremedik

Dün CD satan bi yere girdim.Oyun almak için.. Aramızda şöyle bir dialog geçti;
-Selamın aleyküm, Conan geldi mi abi?
-Kim?
-Hayırlı işler abi

İkiz kardeşimden bir gün sonra saçlarımı kestirmeye gitmiştim. Berberin suratının aldığı şekli hâlâ unutamıyorum

Bir arkadaşıma babası aynen şöyle bir mesaj atmış: "Oğlum eve gelirken 3 tane ekmek al. Haa, yok yok, alma. Annen var diyor." Hey Allahım yaa

Dumurum bir çocuk maması üzerinde yazan bir yazı:mamayı hazırladıktan sonra temiz bir kaba koyup temiz kaşıkla çocuğa yedirin

Apartman yöneticimizin apartman giriş kapısına yazdığı yazı..
Var gücünüzle itiniz….

Büfeyi aradım. Aradığım numaradan emin olmak için, "Büfe mi?" diye sordum. Çocuk,
"Şimdilik öyle ama ilerde Allah izin verirse büyük bir market olmayı planlıyoruz" dedi.
Hâlâ gülüyorum

Film Orhan Gencebay'ın mıydı yoksa Ferdi Tayfur'un mu hatırlamıyorum. Ama ikisinden birinindi. Kör olan kadın eve girdiğinde ilk iş olarak ışıkları açmıştı!

kucukken annem domatesleri rendeleyip pet siselere koyar..onu yemeklere falan herseye kullanirdik....ben bahceye ciktim..annem bu pet siselerden birini acarken icinden basincli hava olusmus...annemin siseyi acmasiyla bir patlama ve heryer kipkirmizi..ben de camdan heryere kan sicramis sandim ve aglaya aglaya anne olmeeeeee diye bagira bagira anneme kostuydum...

alıntı

Cevap: Gel de gülme...

İkiz kardeşimden bir gün sonra saçlarımı kestirmeye gitmiştim. Berberin suratının aldığı şekli hâlâ unutamıyorum:hhh:

Büfeyi aradım. Aradığım numaradan emin olmak için, "Büfe mi?" diye sordum. Çocuk,
"Şimdilik öyle ama ilerde Allah izin verirse büyük bir market olmayı planlıyoruz" dedi.
Hâlâ gülüyorum

bayııldıım yafff:haha::haha: emeğine sağlık canıım beniim

Bir arkadaşıma babası aynen şöyle bir mesaj atmış: "Oğlum eve gelirken 3 tane ekmek al. Haa, yok yok, alma. Annen var diyor." Hey Allahım yaa

işte bu benim babamın aynısı her zaman kardeşlerime yapıyor bunu:D:Demeğine sağlıkk süperrrdiiii

Geri