Geleceksin değilmi

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Geleceksin değilmi
Kimsenin yoklugu bu kadar korkutmazdı beni..Kendimi zor günlerin kızı görürdüm ya,hiçbir güçlüğün beni,bırak yıkmayı,sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.oysa şimdi yarımım ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacagımıda ßiliyorum."Tasalanma"Diyeceksin,tasalanmayayım ama kendime bakıyorumda birkaç umut Kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum.Nerede oldugunu bilmek yada dönecegin umuduyla yaşamakta kandırmıyor beni.Her Sabah sensiz uyanmaktan ,her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık.bu yüzden uyanmak istemiyorum uyudugum uykulardan..ve geceler...

Ne yıldızları görebiliyorum ne gecenin sesini duyabiliyorum.Saniyelerin ne kadar uzun oldugunu görüp şaşırıyorum.ßildigim bütün hasret şarkılarını defalarca söylüyorum.Sesimi kendim bile duymuyorum.Senden bir iz görecegim diye sokaklara cıkmıyorum artık.Bu kentin heryerinde sen varsın biliyorum.Yaşamaksa yaşıyorum elbette .
şairin dedigi gibi ;senden uzak olsada nerde olsa yaşıyor insan; yoklugunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile.beklicem Seni Zor olacak cok zor olacak ama beklicem.Ne olursa olsun sOnunda ne beklerse beklesin beni ve hatta sensizlik bile...
bu yarım yüregin diger yarısı yani sen;
Geliceksin değil mi ?
fl_s.gif

Gelmessen eksik kalıcam....Ve asla tamamLanamicam....

'' sen oralarda ben buralarda
dinmek bilmeyen acım bağrımda
Sensiz geçen gün kapkara bana
Gel ne oLur...!!
Gel ne oLur...!!

Geri