Etiketler:
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

geleneksel kurban bayramı mangalları yakıldı..

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kurban bayramı deyince akla ilk gelen et. ailenin bir arada olması sohbetleri ve mangal ....

geleneksel kurban bayramı mangalları yakıldı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurban bayramı msjları

kurban bayramı msjları

MUBAREK KURBAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN. YALNIZLIK NE UCSUZ BUCAKSIZ MAVI DENIZDE OLMAK NEDE BIR COL ORTASINDA TEK BASINA OLMAKTIR. YALNIZLIK SEVDIKLERINDEN UZAK...
  2. urfada kurban bayramı

urfada kurban bayramı

urfada kurban bayramı urfada kurban evet urfada kurban bayramı nasılmı olur durun anlatim size ben çocukken o zamanlar tabe urfada deyiliz bayram yaklaştımı pek sevinirdim çünkü babamın annesi ve babasının yani ninem le dedemin yanına urfaya gidecektik mutlu olurdum amcalarım çocukları biz çok kalabalık bi aileydik bi evin içinde 10 u aşkın çocuk olurdu bayram da biz önceden giderdik bayramdan...
  3. kurban bayrami

kurban bayrami

Kurban bayramı Helak olmaktan kurtulmaya, geçmiş bir sevinci yeniden yaşamaya, borçtan ve hapisten kurtulmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Bayram.)Rüyasında Kurban bayramı gören kişi için geride kalmış bir sevincin geri gelmesine, isteğe ve her türlü tehlikeden kurtuluşa yorumlanır. Kendisini Kurban bayramında görürse, eğer bu kişi hapiste ise kurtulacağına, borcu varsa borcunun...
  4. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Meleklerim

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Meleklerim

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun bayramınız mübarek olsun Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle... Herkese İyi bayramlar. Hep birlikte nice güzel bayramlara...
  5. Kurban Bayramınız Mubarek olsun

Kurban Bayramınız Mubarek olsun

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Sayfayı Paylaş