Gelin adaylarına özel modern nişan elbiseleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Gelin adaylarına özel modern nişan elbiseleri
Evlilikten bir önce ki resmi merasim olan nişan töreni, bazen sade bir tören ile aile arasın da bazen de daha teferruatlı bir törenle kalabalık davetliler eşliğin de bir mekan da gerçekleşir.

Her iki merasimde de önemli olan çiftlerin arasında ki bağlılığı resmiyete dökerek bunu eş, dost ve akrabalara duyurmaktır. Nişan törenin de gelinin giyeceği nişanlık modeli nişan merasiminin gerçekleşeceği mekana göre değişiklik gösterecektir. Eğer aile arasın da sade bir tören ile gerçekleşecekse o zaman şık bir abiye elbise modeli tercih etmelisiniz. Bunun yanın da tören daha teferruatlı ve kalabalık misafirler ile olacaksa o zaman da daha şık ve gösterişli nişan elbisesi tercih edebilirsiniz.

Günümüz gelin adayları daha modern ve şık nişanlık modellerini tercih ediyor artık... Eski yıllar da salon da gerçekleşecen nişan törenin de giyilen nişan elbiseleri malum artık oldukça demode oldu.. Abiye modası ise her sene farklı renk ve tasarımlar ile yenilenmeye devam ediyor.

Yeni sezon nişanlık modelleri, senenin trend renklerinden oluşuyor. Kişiye özel tasarım uygulayan moda evleri ve gelinlik dikim evlerinde ise istediğiniz model ve renk nişan elbisenizi diktirebilirsiniz.

Straplez nişanlık modelleri, balık etek nişanlık modelleri, pullu, taşlı payetli nişan elbiseleri sezonun en trend modelleri arasın da yer alıyor.

Sizler için yeni sezon nişanlık modelleri arasından seçtiğimiz modern nişan elbiselerini paylaşıyoruz.

balık etek nişanlık.jpg
en modern nişan elbiseleri.jpg
lila nişanlık modeli.jpg
modern nişan elbisesi.jpg
nişan elbisesi.jpg
nişanlık modelleri.jpg
şık nişanlık modelleri.jpg
yeni nişanlık modelleri.jpg
yeşil nişanlık modeli.jpg
 
Üst