Gelin arabası süsü süsleme modelleri ve örnekleri burada kızlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Gelin arabası süsü süsleme modelleri ve örnekleri burada kızlar
Düğün gününüz için tatlı bir telaş dönemi içine girmek üzere misiniz? Pek çok kişi için en önemli görülen bu özel gün için bütün hazırlıkların tam tekmil yapılmasını istiyorsunuz öyle değil mi? Tuttuğunuz evden, seçtiğiniz gelinlik ve damatlığa; düğün yerinden düğün yeri mekan seçiminize ve hatta gelin arabası modeli tercihinize kadar her yönüyle kusursuzluk arıyorsunuz belki de. Herkes aynı temenniler içerisinde bir düğün hayal eder. Yani sizlerin böyle bir düğün telaşı içine girmeniz kaçınılmaz olabilecektir. Düğün için o tatlı telaşta her şeyiyle bütünlük arz eden bir organizasyon tercihinizde olmazsa olmazlarınız arasında olacaktır. Sizler için bugünkü yazımda en önemli aksesuar olan düğün arabası tercihinizde nasıl tercihlerde bulunabileceğiniz üzerinde yoğunlaşmak istedim. Resim galerimde yer alan pek çok farklı araba modeli fikri ile harika düğününüz için beğendiğiniz tarz bir modeli bulabilirsiniz.

Düğün yerine ve düğünde tercih ettiğiniz dekor tarzına göre seçimde bulunmak birincil önceliğiniz olmalıdır. Nostaljik bir hava katacağınız düğün organizasyonunuz için en önemli seçim olan araba tercihinizde vosvos tarzı arabaya ne dersiniz? Birçok kişinin sonradan merak duyduğu bu araba modeli son zamanların en çok tercih edileni olmayı başarmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve süsleme önerileri ile karşınıza çıkardığım araba süsleme önerilerinde vosvos araba modellerine bayılacağınıza garanti verebilirim. Şirin görüntüsü ile bu tarz araba modeli süslemeleri vazgeçilmeziniz olabilecek. Hele bir de unutulmaz bir keyif için arkaya kutu kola şişlerini peşi sıra takarsanız demeyin keyfinize.

Lüks bir mekana yarışır bir araba arayan çılgın çiftler. Limuzin ile düğün mekanına teşerrüf etmek istemez misiniz? Gerek çiçek tercihi gerekse süsleme farklılıkları ile sade ya da lüks mekana uyum sağlayabilecek limuzin düğün arabası süslemeleri de tercihiniz olabilecek en harika tasarımlar arasında kendini gösterebilmektedir. Sizlerin beğenileriniz eşliğinde seçilebilecek olan birçok tarz arasında yer alan son model gelin arabaları ya da klasik gelin arabaları da tercih edilmeyi hak eden kategorilerde düğün firmalarında sizleri beklemektedir. Şimdi kendinize dönün ve şu soruyu sorun: Benim düğün mekanım ve ben hangi arabayla tam bir kombini oluştururum. Cevabı buldunuz mu? O halde ne duruyorsunuz? Düğün firmalarının düğün arabası süslemeleri ve araba modelleriyle dolu kataloglarına bir göz atmaya hazır olun.

Gelin-Arabası-süsleme-model-çeşitleri.jpg
kiralik-klasik-gelin-arabalari.jpg
pcf7v.jpg
prev-w2_modern-gelin-arabasi-modelleri_uvIPASXS.jpg
Yeni-Evlenenler-İçin-Gelin-Arabası-Süsleme-Modelleri-2015-17.jpg

benim gelin arabamın süsü bebekti bildiğiniz klasik bir süsleme.Kenarlarda naylon kurdelalar. Vallahi şimdiki çiftlere imreniyorum.Her şeyin en güzelini yaşıyorlar. Şu gelin arabasına bayıldım .Rengide süslemesi de çok güzel

kiralik-klasik-gelin-arabalari.jpg

Bizim gelin arabasını hatırlıyorum da :D:D O zamanlar tüplü arabalar yeni çıkmıştı ve depoları yoktu. Arkadaş Doğan marka arabasını işte ne kadar oldu ise kurdela ile süslemişti. Bagajı bi açtık bildiğin büyük mutfak tüpü vardı :D:D Tabi böyle güzel arabalarda yoktu o vakit. Olsa da bizde para yoktu heeey gidi günler heeeeey :D:D

Geri