1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

Gelin ayakkabılarında 2013 etkisi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; gelin ayakkabıları ve gelin ayakkabıları nasıl olmalı hakkında bilgiler vermektedir. Düğün hazırlıkları oldukça yorucu ama tatlı heyecanlar olarak anılarımızdaki yerini alır. Her detaya inip en güzel şeyleri isteriz o gün için. Gelinlik seçimi bizi en çok uğraştıran bölüm olsa dahi ayakkabı seçmekte epey vakit almıştı kendi düğünümde :D Ayakkabı seçimini sona bırakmamanızı önerirken siz meleklerimiz için şık gelin ayakkabı modellerini de sunuyoruz:

Gelin ayakkabılarında 2013 etkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayakkabılarda Kelebek Etkisi

Ayakkabılarda Kelebek Etkisi

Meleklerim Kelebek Etkisi teorisine göre en ufak bir kelebek kanadının hareketi Dünyanın öbür ucunda yaşanacak inanılmaz değişimlere sebep olabilirmiş. Baharın tüm canlı renklerini sezonuna taşıyan Ayakkabı Dünyası kelebek etkisi ile tüm alışverişçilere sadece doğru seçilen bir ayakkabı ile bile ne büyük değişimler yaşanabileceğini hissettirebilmeyi amaçlıyor.
  2. Yeni gelin ayakkabıları

Yeni gelin ayakkabıları

gelin ayakkabısı nerden alınır gelin ayakkabısı nereden alınır gelinlik nerden yeni gelinlik yeni Gelinliğin altında görünmesede mutlaka gelin ayakkabısı alınır adettendir işte modeller:)
  3. Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

gelin ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelin ayakkabıları renkli renkli ayakkabısı Melekler renkli gelin ayakkabısı hiç düşündünüz mü yada gördünüz mü? Ben ilkez karşılaştım ve sizlerlede paylaşmak istedim.Eğer yeni bir gelin olsaydım asla renkli ayakkabı giymezdim heralde.
  4. 2011 Saten Gelin Ayakkabıları

2011 Saten Gelin Ayakkabıları

2011 Saten Gelin Ayakkabıları, Gelin ayakkabıları, gelin ayakkabı modelleri, 2011 gelin ayakkabıları, saten gelin ayakkabıları, gelinliğin altına giyilecek ayakkabı, beyaz ayakkabı modelleri, gelin ayakkabıları Düğün sezonu açıldı...Bütün genç kızların hayali en güzel gelin olabilmektir...En güzel gelin olabilmeniz en az gelinliğiniz kadar ayakkabınızında güzel olması gerek kızlar... İşte...
  5. 2013 Prada ayakkabıları

2013 Prada ayakkabıları

2013 Prada 2013 ayakkabıları Dolgu topuklar yeni sezonda Prada farkıyla geliyor! Prada tasarımcılarının daha çok rugan ayakkabı taraftarı olduğunu anladığımız koleksiyonda puantiye ve ekose desenlerini ekarte edecek olan çiçek ve geometrik şekillerin daha çok ayakkabılarda yer alacağını görüyoruz. 2013 Prada ayakkabı modasını sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş