Gelin ayakkabısı nerden alınır

• Konbuyu başlatan Taze Gelin
  • Başlangıç tarihi
T

Taze Gelin

Forum Okuru
Gelin ayakkabısı nerden alınır
gelin ayakkabısı nerden alınır gelinlik ayakkabısı nereden alınır gelinlik nerden
Gelin ayakkabı almak istiyorum ama tam olarak nereye yada hangi markalara bakacağım hususunda pek bir bilgim yok. Yakında evleniyorum da :)

Rica etsem beni yönlendirebilir misiniz ?

Selamlar Taze Gelin, Size yardımcı olmayı tabiki isteriz ama ben buradan size bir marka yada model veremeyeceğim. Diğer yönetimdeki arkadaşlarımız konunuzu görecek ve size kısa zamanda bilgi verecekler.

Mutluluklar dileriz :)

Merhaba öncelikle mutluluklar :)

Çoğu kişi gelinliğin altından ayakkabının görünmeyeceğini düşünür ama bu büyük bir yanılgıdır Çünkü ayakkabılar bir çok şekilde gelinliğin altından gözükür ve gelinlikle uyumlu olmayan bir ayakkabı ise pek de hoş görüntü vermez Elbette düğünlerde uzun saatler ayakta kalındığı hesaba katılırsa, ayakkabı seçiminde ilk koşul ayakların konforu olmalıdır Rahat etmeyeceğiniz bir ayakkabıyı ilk giyişte anlarsınız Ayakkabının modeline vurulup sakın rahatsız, sıkı ve dar bir ayakkabı almayın Gelin ayakkabısı sizi bütün gece rahat ettirecek bir ayakkabı olmalıdır ki sadece ayakta kalmak değil, hoplaya zıplaya dans da edeceğinizi unutmayın

İşte sana birkaç model ve marka örnekleri :)

Zanotti

Oscar De La Renta

Christian Louboutin

Jimmy Choo

Charlotte Olympia

Bunlar birkaç örnek markalar hangi şehirde oturduğunuzu bilmediğim için belli bir adres veremeyeceğim ne yazık ki :)
Tekrar mutluluklar dilerim :)

Merhaba canım Gelin ayakkabısını hemen her ayakkabıcıda bulabilirsin.Bende yeni evleneceğim ve gelin ayakkabımı aldım.Cemal Gültekin'i tavsiye ederim..

Geri